تقدیر از اسطوره پرسپولیس در کانادا

تقدیر از اسطوره پرسپولیس در کانادابه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در این مراسم ویدئوهای ضبط شده از افشین پیروانی، خداداد عزیزی و وحید هاشمیان پخش شد که درمورد کریم باقری حرف زدند.

افشین پیروانی در مورد کریم باقری گفت: کریم باقری هم از نظر اخلاقی و هم از نظر فنی بازیکن خوبی بود و به همین خاطر در فوتبال ایران سال های سال حضور داشت و بازیکن ماندگاری بود.

خداداد عزیزی هم در مورد کریم باقری گفت: سال های سال در کنار کریم بودم. به اعتقاد من کریم باقری بهترین فوتبالیست تاریخ فوتبال ایران بود. من سال های خوبی در کنار او سپری کردم و به موفقیت های خوبی رسیدم. به اعتقاد من کریم باقری یکی از بازیکنانی است که تاریخ دیگر به خود نخواهد دید. برای او آرزوی سلامتی و موفقیت دارم و خوشحالم که سال های زیادی در کنار او بودم.

وحید هاشمیان هم در مورد کریم باقری این چنین حرف زد: کریم باقری یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران بود. او تمام ویژگی های یک فوتبالیست حرفه ای را داشت. بازیکنی بود که در چند پست بازی می کرد. کریم باقری یکی از استثناهای فوتبال ایران بود. برای او آرزوی موفقیت می کنم و هم چنین سلامتی در کنار خانواده محترم و امیدوار هستم در کار مربیگری هم همانند دوران بازیگری موفق باشد.

256 251

منبع: خبر آنلاین

10 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *