رئیس اتاق اصناف تهران: کسبه پلاسکو ۳۰۰میلیون تومان وام می‌گیرند

رئیس اتاق اصناف تهران: کسبه پلاسکو ۳۰۰میلیون تومان وام می‌گیرند


نوده فراهانی در واکنش به اینکه اعلام شده است که کسبه سابق پلاسکو برای معافیت مالیاتی به اتاق اصناف مراجعه کنند، اظهار کرد: بنده به عنوان رئیس اتاق اصناف تهران در جریان نیستم و تا به امروز چیزی به ما ابلاغ نشده است اما از دولت می خواهیم که تکلیف کسبه پلاسکو را تعیین کنند تا از بلاتکلیفی در بیایند.

وی افزود:  اما طبق روال انجام شده در کارگروههای اتحادیه های مربوطه، قرار است 300 میلیون تومان وام در اختیار آنها قرار گیرد که بعد از تشکیل پرونده در اتحادیه ها به اتاق اصناف مراجعه می کنند تا ما نیز آن را تایید کنیم.

رئیس اتاق اصناف: گرانی دست ما نیست؛ کسبه از ارزانی راضی‎ترند

توزیع کالاهای اساسی

 فراهانی درباره تنظیم بازار شب عید، گفت: اصناف تنها شبکه توزیع هستند و تامین کنندگان کالا، اصناف را به میان خود  راه نمی دهند؛ درصورتی که آنها (تامین کنندگان کالا)، کالای مورد نیاز مردم را تامین کنند، این قول داده می شود که برای توزیع ما به طور کامل آماده هستیم.

رئیس اتاق اصناف تهران ادامه داد: گرانی هیج ارتباطی به ما ندارد اما در صورتی که گران فروشی باشدبرخورد میکنیم و سازمان تعزیرات حکومتی نیز در این ارتباط فعالیت دارد.

وی تصریح کرد: اصناف برای فروش کالای خود یک ضرایب سود دارند تا محصول خود را بر اساس فاکتور خرید به فروش برسانند و مطمئن باشید که در صورتی که تخلفی در این باره صورت گیرد، برخورد میشود.

فراهانی درباره برگزاری نمایشگاه بهاره در تهران، گفت: هنوز هیچ تصمیمی درباره برگزاری نمایشگاه بهاره گرفته نشده است.

وی در پاسخ به اینکه یعنی در سال جاری برگزار نمی شود، گفت: هنوز برای این امر برنامه ریزی نشده است.

وی درباره برخورد سلیقه ای با برخورد با پوشاک قاچاق در بازار نیز گفت:در صورتی که قرار است که اصناف با موضوع قاچاق برخورد کنند باید با صفر تا صد این موضوع برخورد شود؛ پدیده شوم قاچاق عظمی جدی میخواهد و همه باید پای کار بیایند در غیر این صورت موفقیتی نخواهیم داشت. 

۲۲۳۲۲۴

منبع: خبر آنلاین

9 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *