سامان قدوس: به بچه ها گفتم به خاطر مردم می‌بریم

سامان قدوس: به بچه ها گفتم به خاطر مردم می‌بریم


سامان قدوس هر چقدر در بازی ویتنام عملکرد خوبی داشت نتوانست برابر عراق آنگونه که باید عمل کند. البته او خیلی تلاش کرد. خیلی دوید و وقتی زمین را ترک کرد واقعا خسته بود. قدوس بی شک در بازی های آینده می تواند جزو بهترین های تیم ملی باشد چون انگیزه بسیار زیادی دارد. وقتی در این باره از او می پرسیم می گوید: «بله، واقعا انگیزه دارم. نه تنها من که کل تیم انگیزه دارد تا بهترین باشد. امیدوارم بتوانم هر زمانی که برای تیم ملی بازی کردم، مثمر ثمر باشم.» وقتی اشکان در ترکیب است، کار برای سامان هم راحت تر می شود. به هر حال دژاگه در توپ پخش کردن تبحر زیادی دارد و سامان هم این را می داند: «واقعا پاس های اشکان را دوست دارم. البته ما یک تیم هستیم که همه با هم مچ هستیم. من هم می دانم در تیم ملی تازه هستم و نیاز به زمان بیشتر دارم ولی فکر می کنم در این مدت که کنار هم بودیم شرایط بهتر شده است.» 


سامان در این مدت روزهای پرفشاری را سپری کرد. خودش می گوید: «خب آره همینطوری است ولی در تیم ملی خیلی خوب ریکاوری می کنیم تا برای بازی های بعدی آماده شویم. روز یکشنبه قرار است بازی بعدی خود را برگزار کنیم. تا آن زمان انشالله دوباره یک ریکاوری خوب خواهیم داشت.» 
بازی مقابل عراق برای تیم ملی ایران خیلی سنگین و پرفشار بود. سامان هم چنین نظری درباره بازی می دهد: «راستش برای ما بازی سخت بود. اتمسفر ورزشگاه ولی عالی بود. می خواستیم بازی را به خاطر مردمی که در استادیوم بودند ببریم. خیلی خوب از ما حمایت می کردند و به بچه ها هم گفتم انشالله این بازی را به خاطر حضورشان می بریم.» آیا داور روی روند بازی اثر داشت؟ سامان جواب می دهد: «به نظرم داور می توانست چند ضربه کاشته خیلی خوب برای ما بگیرد. 5،6 بار پشت محوطه جریمه روی من خطا شد و داور می توانست کاشته های بیشتری بگیرد ولی نمی دانم چه فکر می کرد که حتی به من کارت زرد نشان داد.»

منبع: خبر آنلاین

9 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *