مردم هم حرف‌های مجید حسینی را نپسندیدند!

مردم هم حرف‌های مجید حسینی را نپسندیدند!به گزارش خبرآنلاین، مجید حسینی که این روزها به منتقد مافیای کنکور مشهور شده است، امشب مهمان برنامه «تب تاب» شبکه سوم سیما شد و از همان ابتدا رو به مجری برنامه گفت: من به این برنامه آمده ام که رای نیاورم!

او البته گمان نمی کرد 3 بار در این برنامه به قدری رای منفی اخذ کند که مجبور به تاب خوردن شود، اما جز بخش پایانی حرفهایش درباره مافیای کنکور، در بخشهای ابتدایی تقریبا موافقی نداشت و مردم حرفهای او را باورپذیر نمی دانستند.

مجید حسینی در این برنامه حرفهای گذشته خود را تکرار کرد و از کشورهای مختلف دنیا و شیوه‌های آموزشی آنها گفت و نام هیچ یک از این کشورها و نکته مرتبط با آنها را به تفکیک بیان نکرد. حسینی البته برنامه را با انتقاد از خانواده‌ها آغاز کرد و گفت بهترین کار این است که جوان‌ها به دانشگاه نروند و به جای آن مهارت بیاموزند.

او در این برنامه دو بار به مجری برنامه نیز پاسخ درستی نداد. 

باربد بابایی در ابتدای این برنامه از مهمانش پرسید «مجید حسینی کیست که منتقد نظام آموزشی شده است؟» و مجید حسینی بدون آنکه جواب مجری را بدهد وارد بحث تبعیض آموزشی شد. بعد از اظهارات اولیه او، مجری بار دیگر این سوال خود را تکرار کرد و او پاسخی روشنی به مجری برنامه نداد و گفت من یک پزشک هستم که باید درد را بیان کنم.

مجری برنامه پرسید: شما علوم سیاسی خوانده اید و حالا پزشک حوزه فرهنگ شده اید؟!

مجید حسینی نیز گفت: مشکل کشور فرهنگ و سیاست است و من سالهاست دغدغه فرهنگ دارم!

مجری به او گفت باید راهکار هم بدهید، که حسینی پاسخ داد راهکار را داروساز باید بدهد من فقط یک پزشک هستم اما توزیع عادلانه ثروت می تواند مشکلات را تا حدودی حل کند.

در جای دیگری از برنامه امشب «تب تاب» نیز مجری با توجه به واکنش مردم به اظهارات حسینی، گفت: شما خودتان با مهارت وارد پست‌های اجرایی شدید یا غیر از آن؟ که حسینی در پاسخ با گذر از جواب قطعی، تنها گفت: من و تو هردو محصول تبعیض هستیم! 

وی در این برنامه قول داد، اظهاراتش جنبه سیاسی ندارد و برنامه ای برای آینده سیاسی هم در نظر نگرفته است!

6060

منبع: خبر آنلاین

9 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *