مهدوی‌کیا: قهرمانی در آسیا؟ اصلا ساده نیست

مهدوی‌کیا: قهرمانی در آسیا؟ اصلا ساده نیست


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مهدی مهدوی کیا در بازی افتتاحیه جام ملت ها حاضر بود. او میهمان ویژه مسابقه بود و همراه با علی دایی، در جایگاه vip دیدار دو تیم امارات و بحرین را تماشا کرد. مهدوی کیا مثل همیشه حامی تیم ملی هم هست. اخیرا کارلوس کی روش دو بار در مصاحبه ای خود نام بزرگانی چون او را به زبان آورد و گفت دوست دارند به امارات بروند و پشت تیم ملی باشند. وقتی در این باره از مهدی مهدوی کیا سوال کردیم به خبرآنلاین توضیح داد: «ما حتی اگر به تیم ملی هم نزدیک نباشیم همیشه از راه دور هم برای موفقیت ایران آرزو کرده ایم. الان هم که در امارات هستم. با یکسری بازیکنان تیم ملی تماس دارم. به نظر من تیم ملی در بهترین شرایط است و انشالله در این جام برایش اتفاقات خوبی رخ دهد. من همیشه و در همه حال برای تیم ملی آرزوی موفقیت کرده ام.»

او درباره اختلافات کی روش و برانکو و همینطور شکافی که بین بعضی هواداران پرسپولیس با تیم ملی پیش آمده، می گوید: «به نظر من یکسری از این مشکلات به شما رسانه ها برمی گردد. یک وقت هایی جملات را پس و پیش می کنید و اختلاف به وجود می آید و بعد دیگر جمع کردنش سخت است.(خنده)» وقتی به مهدوی کیا می گوئیم این اختلافا اتفاقا باعث فوتبال ایران شده، دوباره می خندد و می گوید:«چطور؟» وقتی برایش توضیح می دهیم که دو مربی موفق بوده اند، جواب می دهد: «خدا را شکر که هر دو مربی موفق بوده اند و خلاصه به قول شما این اختلاف باعث شده تا موفق باشند. امیدوارم که با قهرمانی ایران در امارات موفقیت هایمان تکمیل شود.» به مهدوی کیا می گوئیم یعنی می شود قهرمان شویم؟ «قهرمانی در آسیا؟ کار خیلی سخت است. اصلا ساده نیست.»

مهدوی کیا که این روزها در فوتبال آلمان کار می کند، درباره پیشنهادات کاری که از ایران داشت می گوید: «خیلی صحبت ها شد ولی من استقبال نکردم چون قصدی ندارم تا به ایران برگردم. دستیاری برانکو که مربوط به همان دوران قبل از بازگشتم به آلمان بود. با اینکه برانکو را دوست دارم گفتم می خواهم به اروپا بروم. درباره تیم امید و تیم های پایه هم صحبت هایی بود ولی من وارد مذاکره نشدم چون فعلا قصد بازگشت به کشور را ندارم.»

252 43

منبع: خبر آنلاین

10 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *