نماینده مجلس: دولت در بازسازی سوریه و عراق منفعلانه عمل می‌کند

نماینده مجلس: دولت در بازسازی سوریه و عراق منفعلانه عمل می‌کندابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۲ بهمن ماه) طی تذکری شفاهی، اظهار کرد: چرا دولت در بازار ۵۰۰ میلیارد دلاری بازسازی و فروش محصولات در سوریه حضور پیدا نمی‌کند در حالی که به لحاظ رکود در ساخت و ساز شرایطی داریم که محصولات انبارهای فولاد، کاشی و سرامیک دپو شده و مشکلی نیز ندارد.

وی گفت: در صورت رابطه اقتصادی با سوریه و عراق می‌توانیم بازار بزرگ و مهمی در خصوص صادرات داشته باشیم، اما متأسفانه وزارت خارجه و رئیس جمهور منفعلانه عمل می‌کنند.

ابوترابی تصریح کرد: رئیس جمهور به جای پاسخگویی درباره گرانی، بیکاری و بی تدبیری دولت مردان سعی در دو قطبی سازی کاذب در فضای مجازی دارد.

نماینده مردم نجف آباد افزود: آقای روحانی! در حال حاضر باید تدابیر لازم برای حل مشکلات کشور مانند گرانی‌ها به کار گرفته شود، اما شاهدیم که به جای ساماندهی این امور به تقطعه این امور می‌پردازیم.

وی بیان کرد: امروز شاهدیم که فضای مجازی مردم را ناامید می‌کند و به یکی از ابزارهای مهم دشمن تبدیل شده است، لذا وقتی دم از تولید داخلی و حمایت از کالای ایرانی می‌زنیم باید به این موضوعات نیز دقت کنیم.

214219

منبع: خبر آنلاین

9 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *