هرج و مرج در خروج ملی‌پوشان از فرودگاه/ بیرانوند به کتاب‌فروشی پناه آورد!

هرج و مرج در خروج ملی‌پوشان از فرودگاه/ بیرانوند به کتاب‌فروشی پناه آورد!اعضای تیم ملی فوتبال ایران امشب بعد از حذف از جام ملت‌ها به ایران بازگشتند.

* بازیکنان از ترمینال عمومی فرودگاه امام خمینی (ره) بیرون آمدند و در همین راستا در میان ازدحام بسیار زیاد هواداران دچار مشکل شدند. هر بازیکنی که بیرون می‌آمد  ۲۰-۳۰ هوادار روی سر او می‌ریخت و حتی در این بین وسایل چند تن از بازیکنان روی زمین افتاد.

* در همین حین یکی از هواداران از بالای پله‌های برقی با لفظی اهانت‌آمیز از کی‌روش خواست از ایران برود که در این بین چند تن از افراد به او اعتراض کردند و گفتند نباید علیه تیم ملی ایران صحبتی انجام دهد و این کار او شایسته نیست و در همین مورد جدل لفظی به وجود آمد.

* کارلوس کی‌روش وقتی قصد بیرون آمدن از سالن را داشت از پشت نرده‌ها با هواداران عکس یادگاری گرفت و برای‌شان دست تکان می‌داد. هواداران هم با شعار کی‌روش دوست داریم او را مورد تشویق قرار دادند.

* ازدحام زیاد هواداران باعث شد علیرضا بیرانوند از در خروجی دور شود و به یکی از مغازه‌های کتاب‌فروشی که در سالن فرودگاه بین‌المللی وجود داشت برود. اغلب بازیکنان تیم ملی از انجام مصاحبه خودداری کردند و فقط با این لفظ که شرمنده مردم شدیم به سؤالات در مورد جام ملت‌ها پاسخ می‌دادند.

* استقبال‌ها از سردار آزمون، مهدی طارمی و علیرضا جهانبخش بسیار زیاد بود و این سه نفر بیش از دیگران دچار مشکل شدند.

43257

منبع: خبر آنلاین

9 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *