پیام عاطفی دروازه‌بان دیناموزاگرب به دنبال پرسپولیسی‌ شدن بودیمیر+ تصویر

پیام عاطفی دروازه‌بان دیناموزاگرب به دنبال پرسپولیسی‌ شدن بودیمیر+ تصویر


به گزارش سایت 24 ساتای کرواسی، هم‌تیمی‌های ماریو بودیمیر، مهاجم باتجربه دینامو زاگرب نزد او برای خداحافظی می‌روند زیرا با تیم پرسپولیس که تحت هدایت برانکو ایوانکوویچ قرار داد به توافق رسیده است.  او راهی ایران می‌شود تا به صورت رسمی قراردادش را منعقد کند.

ماریو بودیمیر امروز رسما با پرسپولیس قراردادش را امضا می‌کند. این پیام را دانیل زاگوراتس، دروازه‌بان تیم دینامو زاگرب و دوست نزدیک ماریو بودیمیر با کلمه‌های عاطفی منتشر کرده است.

در پیام دروازه‌بان تیم دینامو زاگرب پس از قطعی‌شدن انتقال ماریو بودیمیر به تیم پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال ایران آمده است: بزرگترین مزیت ورزش چه چیزی می‌تواند باشد؟ مرا باور کنید که این نه پول است و نه شهرت… باارزش‌ترین مزیت ورزش این است که شما در آن بسیاری از انسان‌های مسئولیت‌پذیر را می‌شناسید. آنهایی که با شما می‌مانند و برای همیشه در زندگی دوستان واقعی‌تان هستند. دوست عزیز من، ماریوی کوچک در تهران دوردست است!

ماریو بودیمیر در فصل جاری سومین مهاجم تیم دینامو زاگرب پس از برونو پتکوویچ و ماریو گاورانوویچ بود. او در هشت بازی که به میدان رفت هشت گل به ثمر رساند و 2 پاس گل داد.

4141

منبع: خبر آنلاین

9 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *