استقبال شهردار، رئیس شورای شهر و کارکنان شهرداری یاسوج از اولین مسافر نوروزی

استقبال شهردار، رئیس شورای شهر و کارکنان شهرداری یاسوج از اولین مسافر نوروزیبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یاسوج،  مسافر اصفهانی گفت: آشنایان قبلا به یاسوج سفر کرده بودند و از جذابیت های این شهر بسیار صحبت کرده بودند که باعث شد تصمیم بگیریم به یاسوج سفر کنیم.

وی افزود: در ورودی شهر یکی از خودروهایمان با نقص فنی مواجه شد، که مردم بسیار برخورد خوب و همکاری مناسبی داشتند که نشانه فرهنگ و مهمان نوازی مردم این شهر است.

شهردار یاسوج هم نیز به پاس انتخاب یاسوج به عنوان مقصد گردشگری به این مسافر خوش شانس نوروزی یک بسته از صنایع دستی هدیه داد و گفت: این خانواده امشب در مهمانسرای شهرداری مهمان خواهند بود.

دکتر نستهن مقدم بیان داشت: در سال های قبل هیچ وقت مسافری در روزهای بارانی در یاسوج زیر باران نماند و مهمان خانه های مردم خونگرم و مهمان نواز این شهر بود و کارکنان شهرداری نیز سال گذشته در چندین مورد رسم مهمان نوازی را بجا آوردند.

مقدم با بیان اینکه مهمان نوازی مردم یاسوج در کشور زبانزد است، بیان داشت: از همشهریان عزیز خواهش می کنم امسال بیشتر از سال های گذشته هوای پلاک های غیر ۴۹ رو داشته باشند تا این نام نیک استوارتر گردد.

۴۶

منبع: خبر آنلاین

9 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *