تهیه‌کننده «کودک‌شو»: ناراحتی پژمان بازغی به‌حق است

تهیه‌کننده «کودک‌شو»: ناراحتی پژمان بازغی به‌حق استپژمان بازغی که حدود سه سال است اجرای برنامه‌ای در شبکه نسیم با عنوان کودک شو را عهده‌دار شده است، امروز (چهارشنبه ۲۲ اسفند) با انتشار پستی در فضای مجازی، به صورت غیرمنتظره از برنامه «کودک شو» خداحافظی کرد.

به نظر می‌رسد این خداحافظی با هدف انتقاد از جشنواره جام‌جم اتفاق افتاده باشد.

شامگاه گذشته، جشنواره تلویزیونی جام‌جم برگزیدگان خود را در بخش‌های مختلف معرفی کرد که در جریان آن نامی از مجری کودک شو برده نشد. هرچند این برنامه توانست عنوان بهترین مسابقه تلویزیونی را از آن خود کند.

در پی این اتفاق، با رضا نصیری، تهیه‌کننده «کودک شو» گفت‌وگویی انجام دادیم که او تاکید کرده است اجازه نمی‌دهد بازغی برنامه را ترک کند.

نصیری یادآور شد:« پژمان بازغی سه سال فعالیت مستمر در برنامه کودک شو داشته و بدون حاشیه کار خود را انجام داده است؛ بنابراین انتظار داشت که از او در جشنواره جام‌جم تقدیر شود.»

او در تأیید این انتظار از سوی پژمان بازغی، گفت: «فضای حاکم بر جشنواره را دیدید؛ ایشان جزو کسانی بود که واقعاً استحقاق داشت جایزه بگیرد.»

تهیه‌کننده «کودک شو» با بیان اینکه برنامه «کودک شو» سه تندیس گرفته اما این جوایز آنچنان که باید دیده نشده است، اظهار کرد: «پژمان بازغی ناراحت بود که دیده نشده و ناراحتی او به حق است، اما من به او گفتم جایزه خود را هر روز از مردم می‌گیری و این بالاترین جایزه است.»

نصیری در پایان اعلام کرد: «برنامه «کودک شو» در ایام نوروز به صورت ویژه روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.»

۵۷۲۴۵

منبع: خبر آنلاین

7 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *