تور رایگان ساری تا ۱۰ فروردین ماه برگزار می شود

تور رایگان ساری تا ۱۰ فروردین ماه برگزار می شودبه گزارش خبرگزاری  خبرآنلاین ازساری ، رضا مردانی، مدیر اجرایی تورهای رایگان ساری گردی با بیان اینکه تورهای ساری گردی از امروز عصر آغاز می شود، اظهارکرد: تورهای رایگان ساری گردی مجددا از امروز آغاز و تا ۱۰ فروردین ماه همه روزه از ساعت ۱۴ تا ۱۸ عصر با دو دستگاه اتوبوس انجام می شود.

مسوول حوزه گردشگری شهرداری ساری به سیل اخیر در استان های مختلف کشور اشاره کرد و گفت: تورهای رایگان ساری گردی به دلیل فوت هموطنان در استان های مختلف برگزار نشد.

وی افزود: مسافران در تورهای ساری گردی از جاذبه های گردشگری مانند خانه کلبادی، حمام وزیری، پارک جنگلی شهید زارع، مسجد جامع فرح آبادامامزاده عباس ، امامزاده یحیی  بازدید می کنند.

مردانی با بیان اینکه استقرار تور ساری گردی از ستاد اسکان فرهنگیان در بلوار امام رضا(ع) مدرسه حضرت زینب(س) است، ادامه داد: مسافرینی که در ایستگاه راهنما مسافر میدان امام خمینی (ره)  ثبت نام می کنند به بلوار امام رضا(ع) هدایت می شوند و از این تورها استفاده می کنند.

مدیر اجرایی تورهای رایگان ساری گردی با اشاره به اینکه سازمان فرهنگی اجتماعی ساری ایستگاه راهنما مسافر را در میدان امام خمینی(ره) مستقر کرده است، گفت: از این ایستگاه مسافرینی که به شهرستان ساری ورود پیدا می کنند به ستاد فرهنگیان هدایت و ثبت نام نهایی می شوند و از تورهای ساری گردی استفاده می کنند.

وی با بیان اینکه ۷۰ نفر در تورهای ساری گردی ثبت نام کردند، افزود: اتوبوس های تور رایگان ساری گردی را شهرداری ساری و سازمان حمل و نقل در اختیار ما قرار داده است و مجموعه ما با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری این تورها را برگزار می کند.

.46

منبع: خبر آنلاین

8 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *