سارق دکل های مخابراتی دستگیر شد!

سارق دکل های مخابراتی دستگیر شد!به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از همدان ؛ سردار بخشعلی کامرانی صالح، رئیس پلیس استان در گفتگویی با اعلام مطلب فوق افزود: این سارق اموال مسروقه را به ۲ نفر مالخر فروخته است که نامبردگان نیز با دستور مقام قضایی دستگیر شدند.

به دنبال وقوع چند فقره سرقت باطری و کابل از دکل های شرکت ایرانسل در شهر همدان، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

در بازدید از صحنه های جرم مشخص شد همه سرقت ها بدون هیچگونه تخریبی انجام شده و در تحقیق از بعضی از مالکانی که دکل مخابراتی در پشت بام منزل آن ها قرار داشت، آنان اظهار داشتند سارق با ارائه کارت شناسایی ایرانسل وارد محل شده و خود را به عنوان کارمند آن شرکت معرفی کرده است.

با انجام تحقیقات و شگردهای پلیسی و با توجه به این که سارق در یکی از سرقت ها از خودروی آژانس استفاده کرده بود از طریق دوربین های مداربسته تصویر یک دستگاه خودروی پراید شناسایی و مالک آن اظهار داشت اموال مسروقه را به یک مغازه ضایعاتی فروخته ولی سارق را نمی شناسد.

در بازرسی از مغازه مذکور، ۸ دستگاه باطری مسروقه مربوط به شرکت ایرانسل کشف و با راهنمایی مالک مغازه، هویت سارق که در تهران حضور داشت شناسایی و نامبرده در یک اتوبوس که از تهران به سمت همدان در حرکت بود دستگیر و در بازرسی از وی، کارت شناسایی جعلی شرکت ایرانسل و ابزار آلات مخصوص سرقت کشف شد.

کلیه محل های سرقت با راهنمایی سارق و با حضور نماینده شرکت ایرانسل بازسازی و باطری های کشف شده تحویل این شرکت شد.

متهمان با تشکیل پرونده و دستور مقام قضایی روانه زندان شدند.

46

منبع: خبر آنلاین

11 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *