مازندران در جذب گردشگر رتبه نخست را دارد

مازندران در جذب گردشگر رتبه نخست را داردبه گزارش خبرنگار خبرآنلاین منطقه مازندران،سیف الله فرزانه، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با بیان اینکه براساس آمار دریافتی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از روز ۲۸اسفندماه سال گذشته تا ۶فروردین ماه با توجه به همه فراز و نشیب ها مازندران با فاصله بسیار زیاد از سایر استان ها رتبه اول تعداد مسافرین را دارد، گفت:براساس گزارش روزانه تا ۱۲دیشب تعداد مسافر مقیم تعداد ۸میلیون ۴۴۸ هزار و۱۱۵ نفر بود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران بیان کرد: از ابتدای اجرای طرح نوروزی تاکنون تعداد ۶میلیون و ۱۹۶هزار و ۸۵۶نفر از جاذبه های گردشگری استان بازدید کردند.

فرزانه تعداد بازدیدهای نظارتی از اماکن اقامتی و رفاهی را ۳هزار و ۶۹۰ مورد عنوان کرد و گفت: علیرغم مشکلات سیل در برخی مناطق استان، تعداد ۱۹ پایگاه وسایت موزه بازگشایی شد که بیش از ۹۴هزار مسافر داخلی و ۴۰۵نفر مسافر خارجی از آن ها دیدن کردند.

فرزانه با اشاره به همکاری رسانه ها در ستاد اجرایی خدمات سفر نوروزی استان، گفت: امیدواریم با همکاری اعضای ستاد، شامل کمیته های مختلف و رسانه ها طرح جامع را آماده کنیم.

۴۶

منبع: خبر آنلاین

10 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *