مجتبی محرمی:استقلال خوب شده،اما پرسپولیس دربی را می برد

مجتبی محرمی:استقلال خوب شده،اما پرسپولیس دربی را می بردبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛اسطوره شماره 8 پرسپولیسی ها این روزها حالش خوب است و می گوید:«بهتر از این نمی شود.خدا را شکر.»برای دقایقی با محرمی گپ زدیم تا از حال و روز خوب این روزهای او سوال کنیم.

اتفاقی افتاده؟امیدواریم که حال دل همه پیشکسوتان و حال همه مردم خوب باشد.

همسر و دخترم به اینجا می آیند و دیدن آنها بهترین چیز است.چه چیزی می شود بهتر از این در زندگی.خدا را شکر.به همین دلیل است که حال دلم خوب است.

آقا مجتبی ماجرای آن درگیری در بازی پیشکسوتان چه بود؟

درگیری نبود.بزرگش کردند.ما احترام به پیشکسوتان را حتی اگر یک روز از ما بزرگتر باشند را رعات می کنیم.انتظار داریم بقیه هم همین طور باشند.

به بهروز گفته بودید که یا بزن یا

نه آقا.درگیری نبود.هر چی هم گفتیم شوخی بود.

از پرسپولیس خبر دارید.بازی های این تیم را دنبال می کنید؟

مگر می شود دنبال نکنم.امیدوارم شرایط خیلی زود خوب شود.در بازی با السد هم که بدشانس بودند.

بازی را دیدید؟

بله.بدشانس بودند بچه ها.10 تا توپ را توی گل نکردند و در نهایت گل خوردند.فوتبال همین است.نزنی،می خوری.

گل السد به نظر شما آفساید بود؟

والا خود کارشناسان تلویزیون های قطری آنالیز کرده اند و در شبکه های اجتماعی هم دست به  دست می شود.آن صحنه نشان می دهد که آفساید بود.اما می گویم که بچه های ما 10 تا گل نزدند.اشتباهات داوری در همه بازی ها وجود دارد.باید آنقدر خوب باشیم که وقتی اتفاقی اینچنینی می افتد حسرت نخوریم.

با پاختاکور هم مساوی کردیم و کار به نظر امسال خیلی سخت شده است.

کار که سخت است اما پرسپولیس یک پوست انداخته و رفته رفته دارد بهتر می شود.اصلا نباید پرسپولیس را دست کم گرفت.آنها می توانند این دو نتیجه را جبران کنند.مطمئن باشید پرسپولیس صعود می کند.هم من و هم همه هواداران از بازیکنان می خواهیم که نهایت تلاش خودشان را بکنند.

پرسپولیس امسال هم می تواند قهرمان شود؟

کار سخت است.امسال چند تیم دیگر هم مدعی هستند.ضمن اینکه پرسپولس هم در لیگ،هم در جام حذفی و هم در لیگ قهرمانان می جنگد و این کار را سخت تر می کند.ما که دوست داریم پرسپولیس باز هم قهرمان شود و اصلا همیشه قهرمان شود.

راستی دهم فروردین دربی است.استقلال هم به دوران اوج خودش رسیده است.نظر شما درباره این بازی چیست؟

من که می گویم پرسپولیس می برد.درست است استقلال این روزها اوج گرفته اما فکر نکنم بتوانند در این بازی برنده باشند.پیروزی در دربی خیلی مهم است.

251 251

منبع: خبر آنلاین

9 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *