وقتی برانکو روی تیم خودش فشار ایجاد می‌کند

وقتی برانکو روی تیم خودش فشار ایجاد می‌کندبرانکو ایوانکوویچ در تازه ترین مصاحبه خود گفته «نمی‌دانم چرا از پرسپولیس در آسیا توقع قهرمانی دارند؟!» حرف او کاملا درست است. این توقع می‌تواند روی تیمش فشار ایجاد کند. دقیقا همین حرف را کارلوس کی روش هم می زد ولی خود برانکو در مصاحبه ای گفته بود: «تیم من با یک ملی پوش رفت فینال آسیا چرا تیم ملی نباید به فینال جام ملت‌ها برود؟»

هر چند آن روزها این حرف او روی تیم ملی فشار ایجاد کرد ولی حالا می‌تواند روی تیم خودش فشار ایجاد کند. حالا به راحتی می توان از برانکو این سوال را پرسید که پرسپولیس فصل گذشته با یک ملی پوش به فینال رسید و چرا حالا با سه ملی‌پوش قهرمان آسیا نشود؟ احمدنوراللهی، علیرضا بیرانوند و مهدی ترابی سه بازیکن پرسپولیس هستند که در آخرین لیست تیم‌ملی بوده‌اند. هیچ بعید نیست سرمربی جدید ایران حتی ملی‌پوشان بیشتری از جمله علیپور را از جمع قرمزها در لیستش  بگذارد.

بنابراین هر چه بگذرد، جمله‌ای که برانکو درباره تیم‌‍‌ملی گفت می‌تواند بیشتر و بیشتر او و پرسپولیس را تحت فشار قرار دهد و حتی به سوژه‌ای برای منتقدان این مربی تبدیل شود. همواره توقعات و فشار بالا یکی از عوامل ناکامی تیم‌ها بوده است و بازیکنان در تورنمنت‌های مختلف به این مسئله اشاره داشته‌اند. 

252 43

منبع: خبر آنلاین

11 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *