چرا بشار رسن قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرد؟

چرا بشار رسن قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرد؟به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بالاخره ماجرا به سرانجام رسید و بشار رسن برای دو فصل دیگر به عنوان هافبک خارجی – آسیایی در پرسپولیس می ماند. او تا فصل بیستم، قراردادش با سرخپوشان را تمدید کرد. اتفاقی که به صورت شبانه رقم خورد و پرسپولیسی ها را به یک شادی بیشتر فرو برد. بشار بعد از پیروزی مقابل صنعت نفت در مورد شرایطش در پرسپولیس صحبت کرد.

*بازی را چطور دیدی؟

برای هر دو تیم،  کار سخت شد. البته ما خیلی بهتر بازی کردیم و 3، 4 بار توپ را به تیر دروازه حریف کوبیدیم. می توانستیم گل های بیشتری هم بزنیم ولی مهم برای همه ما، کسب سه امتیاز بود که به خواسته مان رسیدیم. حالا با روحیه بهتری در سایر رقابت ها شرکت خواهیم کرد.

*خودت هم بهتر از روزهای گذشته بازی کردی!

بله من با روحیه بالایی به میدان رفتم و خدا خواست تا به تیمم کمک کنم. به طور کلی، همه بازیکنان پرسپولیس خوب و مطمئن بازی کردند و در کنار هم این سه امتیاز را گرفتیم. با این برد، کمی جلوتر می رویم و امیدواریم با همین امتیازاتی که به دست می آوریم، در پایان فصل بار دیگر قهرمانی را از آن خودمان کنیم.

*شب قبل از بازی با صنعت نفت آبادان، بالاخره قراردادت را تمدید کردی. اتفاق خاصی رخ داد؟

ما مذاکراتی داشتیم و وقتی از هر نظر، این مذاکرات به نتیجه رسید، بدون معطلی رفتم و قراردادم را تمدید کردم. البته این را به شما بگویم که هواداران نقش پررنگی در انتخابم داشتند. حالا با تمرکز بیشتری به تمرینات و بازی های تیم می پردازم و امیدوارم باز هم بتوانم برای پرسپولیس، یک بازیکن مفید باشم. پرسپولیس یک تیم بزرگ در قاره آسیا محسوب می شود که با حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا، شایستگی هایش را ثابت کرد. هیچ بازیکنی نمی تواند به راحتی از پیشنهاد ادامه همکاری با این باشگاه عبور کند.

*پیشنهادی برای جدایی هم داشتی؟

بله به من پیشنهاد داده بودند در پایان فصل و همزمان با اتمام مدت قراردادم، از پرسپولیس به لیگ های دیگر بروم. حتی در لیگ ایران هم پیشنهاداتی به من شد ولی تصمیم به ماندن گرفتم چون واقعا نمی توانستم بروم. پرسپولیس برای من یک تیم معمولی نبود. باید از مدیران باشگاه پرسپولیس، بازیکنان این تیم و به خصوص برانکو ایوانکویچ سرمربی تیم تشکر کنم که به من اعتماد داشتند. من قراردادم را تمدید کردم و دیگر در مورد پیشنهاد سایر باشگاه ها، حرفی نمی زنم.

*حرف آخر؟

من از کشور دیگری به ایران آمدم. ایران و عراق همیشه دوست و همسایه هستند. باید بگویم طرفداران پرسپولیس در سخت ترین شرایط ممکن یعنی زمانی که من مادرم را از دست داده بودم، به حمایت از من پرداختند و به این سادگی نمی توانستم لطف شان را فراموش کنم. آنها باعث شدند تا قید همه پیشنهادات را بزنم و تصمیم بگیرم که باز هم در پرسپولیس بمانم. البته بازی کردن در این تیم و کنار این بازیکنان برایم افتخار است. باز هم امیدوارم یک بازیکن خوب و مفید در پرسپولیس باشم.

254 251

منبع: خبر آنلاین

9 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *