چه کسی دوباره برای تیم‌ملی نام هروه رنار را سر زبان انداخت

چه کسی دوباره برای تیم‌ملی نام هروه رنار را سر زبان انداخت


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تنها چند روز دیگر تا عید نوروز باقی مانده است و مهدی تاج در برنامه اختیاریه گفته بود مربی خارجی بعدی تیم‌ملی را تا قبل از عید می‌آورد.

دو روز قبل مازیار ناظمی عکسی از تاج گذاشته بود اما گفته بود که تاج به گزینه خارجی جدید برای تیم ملی نزدیک است. حالا چند روزنامه نگار سرشناس ورزشی که عضو کمیته رسانه ای فدراسیون فوتبال هستند از این نوشته اند که نزدیکان به تاج هروه رنار سرمربی هیجان انگیز تیم ملی مراکش را به عنوان گزینه بعدی تیم ملی معرفی کرده اند. او که فعلا مربی تیم ملی مراکش است و برای جام ملتهای آفریقا می جنگد.

بعد از پایان کار تیم ملی ایران با کارلوس کی روش مسئولین فدراسیون فوتبال به فکر انتخاب سرمربی بعدی تیم ملی هستند. این روزها اما به نظر کار فدراسیون گره خورده و مسئولین برای انتخاب نفر بعدی با چالشی جدی روبرو هستند. چراکه در حال حاضر کمتر مربی خوبی بدون تیم و خارج از قرارداد است.

همین کار ما برای رسیدن به گزینه مورد نظر و قابل توجه را سخت می کند. در بین همه مربیانی که ممکن است مدنظر فدراسیون باشند فقط چند نفر بدون تیم هستند. اسم هایی مثل لادروپ، یولن لوپتگی یا ادووکات که باور حضور هر کدام از این مربیان در ایران کمی سخت است.

البته یک گزینه مدنظر دیگر هم وجود دارد که فعلا تحت قرارداد است. هروه رنار که در حال حاضر روی نیمکت تیم ملی مراکش می نشیند.

41257

منبع: خبر آنلاین

10 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *