مجید انصاری: سپاه یعنی همه ملت ایران/ دولتمردان آمریکا قانون جنگل را در روابط بین‌الملل خود حاکم کرده‌اند

مجید انصاری: سپاه یعنی همه ملت ایران/ دولتمردان آمریکا قانون جنگل را در روابط بین‌الملل خود حاکم کرده‌اند


حجت‌الاسلام مجید انصاری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره اقدام دولت آمریکا در  قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی گفت: از آمریکا جز شرارت و دشمنی علیه ملت ایران انتظار دیگری نمی‌توان داشت، بویژه در دوره‌ای که دولت آمریکا در اختیار شخصی است که با  زورگویی و نقض مقررات و معاهدات بین‌المللی چهره‌ بدون نقاب آمریکا را به جهانیان نشان داده است. 

وی افزود: اگر ماهیت استکباری دولت آمریکا در گذشته مخفی و در پرده‌ای از پوشش‌های حقوق بشری و  ظواهر قانونی قرار داشت، امروز شاهد هستیم که دولتمردان آمریکا به نوعی قانون جنگل را در  روابط بین‌الملل خود حاکم کرده‌اند. 

مجید انصاری

این عضو مجمع تشخیص مصلحت با بیان اینکه تیم فعلی حاکم بر کاخ سفید، باند تبهکار و افراطی طرفدار صهیونیسم هستند که  در دشمنی با ملت ایران از یکدیگر سبقت می‌گیرند، خاطرنشان کرد: با نفوذی که سران رژیم صهیونیستی در مقامات آمریکایی دارند، سیاست‌های خارجی این کشور را به گروگان گرفته و منافع مردم آمریکا در دنیا را به محاق برده‌اند، چراکه آمریکا بویژه پس از روی کارآمدن ترامپ در افکار عمومی جهان به عنوان کشوری ناقض قانون و حامی تروریسم شناخته می‌شود.

عضو ارشد مجمع روحانیون مبارز درباره عواقب قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی برای دولت آمریکا تصریح کرد: تروریستی خواندن سپاه پاسداران برای اولین بار است که از سوی دولت آمریکا اتفاق می‌افتد و دستگاه دیپلماسی و قوه قضاییه ما باید با قاطعیت علیه این اقدام دولت آمریکا بویژه شخص ترامپ اعلام جرم کنند. 

وی همچنین با بیان اینکه  سپاه پاسداران، نیروی مسلح قانونی ایران است، یادآور شد: با توجه به مردمی بودن سازمان بسیج و اینکه این سازمان از زیرمجموعه‌های سپاه به حساب می‌آید، در واقع دولت آمریکا، ملت ایران را تروریست اطلاق کرده است.

انصاری در پایان با تاکید بر اینکه ارتش آمریکا امروز حامی عملی تروریسم در سرتاسر دنیا بشمار می‌رود، گفت: از نظر حقوقی، دولت و مجلس ما نیز در اقدام متقابل باید با نیروهای نظامی این کشور در منطقه همانند تروریست‌ها رفتار کند. 

۲۱۴۲۱۴

منبع: خبر آنلاین

8 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *