مهدی صباغ‌زاده: جمشید مشایخی دانشمند، آرام و بسیار حرفه‌ای بود

مهدی صباغ‌زاده: جمشید مشایخی دانشمند، آرام و بسیار حرفه‌ای بود


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جمشید مشایخی بازیگر باسابقه سینمای ایران نیز دنیای هنر و سینمای ایران را ترک کرد تا تنها خاطرات شیرینی شخصیت‌هایی که به آن‌ها جان بخشیده بود در ذهن علاقه‌مندان و دوستداران این هنرمند به یادگار بماند، نقش‌هایی متفاوت و ماندگار که سال‌های سال در تاریخ سینمای ایران به نیکی از آن‌ها یاد خواهد شد، از کمال‌الملک و رضا خوشنویس «هزاردستان» تا خان دایی «قیصر».

مهدی صباغ زاده کارگردان باسابقه سینما که سابقه همکاری با جمشید مشایخی را در فیلم سینمایی «گمشده» در سال ۶۴ دارد، درباره همکاری با این هنرمند و خاطراتی که از او به یادگار دارد، به خبرآنلاین گفت: «واقعا از درگذشت آقای مشایخی متاثر و متاسف شدم، او مرد بسیار عاقل، دانشمند، آرام و باشخصیتی بود. از هم نشینی با او و تمام ویژگی‌هایش بسیار لذت بردم و خاطرات خیلی خوبی از او به یاد دارم. به جامعه هنری درگذشت ایشان را تسلیت می‌گویم و امیدوارم که غم آخرشان باشد. به هر حال چاره‌ای نیست و رسم روزگار است که آدم‌ها می‌آیند و می‌روند.»

جمشید مشایخی در فیلم گمشده

او درباره همکاری با مشایخی در «گمشده» نیز توضیح داد: «پدر خانواده بود ایشان و نقش اساسی در زندگی شخصیت اصلی داشت، خیلی راحت و روان با ایشان همکاری داشتم، هیچ مشکلی باهم نداشتیم. ایشان در آرامش کارشان را انجام دادند و بسیار حرفه‌ای بودند.»

جمشید مشایخی پس از تحمل مدتی بیماری، شامگاه سه‌شنبه ۱۳ فروردین، بر اثر ایست قلبی در سن ۸۴ سالگی دار فانی را وداع گفت.

۵۷۲۴۳

منبع: خبر آنلاین

9 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *