واکنش آیت الله نوری همدانی به تصمیم آمریکا برای تروریست اعلام کردن سپاه

واکنش آیت الله نوری همدانی به تصمیم آمریکا برای تروریست اعلام کردن سپاه حضرت آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید امروز دیدار جمعی از پاسداران استان قزوین نسبت به تلاش دشمن برای تروریست اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی واکنش نشان داد و این تصمیم را نشان از سرخوردگی، شکست و کلافگی دشمنان دانست.

وی افزود: آمریکا می خواهد سپاه و حزب الله را تروریست معرفی کند که نشان دهنده پریشانی ترامپ است، پاسداران مجاهد بوده و مقربان درگاه الهی هستند، خود ترامپ و آمریکایی تروریست به معنای واقعی کلمه هستند که هرجا پا گذاشتند جز تخریب و جنایت چیزی ندیدیم، ترامپ چه کاره است که بخواهد سپاه را تروریست اعلام کند.

حضرت آیت الله نوری همدانی با بیان این که فعالیت پاسداران در جهت عزت و عظمت اسلام و انقلاب است، اظهار داشت: سرداران سپاه هم هشدارهای لازم را درباره این تصمیم خبیثانه اعلام کردند؛ ایران اسلامی قدرت فراوانی دارد که در صورت تجاوز دشمن پاسخی قاطع خواهد داد.

وی با تجلیل از ورود جهادی نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران در همه عرصه ها برای خدمت به اسلام و انقلاب خاطرنشان کرد: اگر کمک نیروهای مسلح ایران به ویژه سپاه نبود، عراق و سوریه نمی توانستند بر توطئه دشمنان در ایجاد و حمایت داعش پیروز شوند.

این مرجع تقلید در ابتدای سخنان خود با با تبریک اعیاد شعبانیه گفت: اسلام دارای ابعاد مختلفی است که باید برای آن ها کادر سازی شود، در بعدی که عزت و عظمت اسلام باید حفظ شود جمعیت جهادگران به وجود آمده است.

وی افزود: حضرت امام می فرماید خداوند هر پیامبری را که خداوند برانگیخت دو قدرت کتاب هدایت و جهاد را در اختیار داشت، تمام خوبی ها در سایه جهاد است و در اسلام جهاد هیچگاه تعطیل نمی شود و باید روحیه جهادی را در همه ابعاد پیگیری کرد.

استاد برجسته درس خارج حوزه علمیه قم با بیان این که جامعه اسلامی و مسلمانان نمی توانند در برابر دشمنان ساکت و بی تفاوت باشند، اظهار داشت: وظیفه امت اسلامی جهادکردن در همه زمینه ها برای خنثی کردن توطئه های دشمن است.

وی ادامه داد: جهادگران دفاع مقدس توانستند عظمت اسلام و پیشرفت انقلاب اسلامی را تثبیت کنند، پاسداران شغل جهادی را انتخاب کردند تا با روحیه جهادی خود در خدمت اسلام و انقلاب باشند.

حضرت آیت الله نوری همدانی با بیان این که دشمن از دشمن سخت به جنگ نرم علیه اسلام و انقلاب روی آورده است، ابراز داشت: بصیرت، شجاعت و فرهنگ دینی در مقابله با جنگ نرم بسیار مهم است و باید در برابر جنگ نرم دشمن هوشیارانه مقابله کنیم.

وی عنوان کرد: دشمنان همواره از راه های گوناگونی سعی در اخلال در زندگی و آرامش جامعه دارند که این موضوع بیداری و هوشیاری همیشگی نیروهای مربوطه را می طلبد و باید با توطئه های دشمن محکم برخورد کرد.

2323

منبع: خبر آنلاین

11 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *