پیشنهاد چندین میلیاردی تراکتورسازی به مهاجم تیم‌ملی

پیشنهاد چندین میلیاردی تراکتورسازی به مهاجم تیم‌ملیبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تراکتورسازی تبریز که در لیگ هجدهم اقدام به جذب ستاره‌های داخلی و خارجی متعدد و باکیفیتی نموده و توانسته خود را در جمع مدعیان قهرمانی قرار دهد، برای فصل آینده‌ی لیگ برتر سودای جذب کریم انصاری‌فرد، مهاجم تیم ملی و آقای گل سابق لیگ برتر فوتبال ایران را دارد.

انصاری‌فرد که چند فصلی است در اروپا به فعالیت می‌پردازد، فصل 2015-2016 با پیراهن پانیونیوس دومین گلزن برتر سوپر لیگ فوتبال یونان شد، یک فصل برای تیم مطرح فوتبال یونان، المپیاکوس، توپ زد و هم اکنون برای ناتینگهام فارست انگلستان در چمپیونشیپ بازی می‌کند.

حال زنوزی، مالک تراکتورسازی قصد دارد با پیشنهاد نجومی انصاری فرد را برای فصل بعد به جمع تراکتوری‌ها آورد؛ پیشنهادی با رقم شگفت‌انگیز 8 میلیارد تومان و 950 میلیون آپشن آقای گلی و قهرمانی به همراه تراکتور!

با نرسیدن فرصت بازی به انصاری‌فرد در ناتینگهام فارست و پیشنهاد اغواکننده‌ی قرمزهای تبریزی، بعید نیست شماره 10 تیم ملی فوتبال ایران بار دیگر به لیگ برتر کشورمان بازگردد و مجددا شاهد درخشش او در لیگ برتر، این بار در قامت مهاجم تراکتورسازی باشیم.

256 43

منبع: خبر آنلاین

8 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *