توسعه بخش سلامت در استان چهارمحال وبختیاری شتاب می گیرد

توسعه بخش سلامت در استان چهارمحال وبختیاری شتاب می گیردبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از روابط عمومی استانداری ، اقبال عباسی شامگاه دوشنبه در پایان نشست با سعید نمکی وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی  افزود: در این نشست مباحث مربوط به توسعه بخش های بیمارستانی ، اورژانس هوایی و خانه های بهداشت مطرح و قرار شد وزارتخانه بهداشت و درمان برای تسریع بخشی نگاه ویژه ای به چهارمحال و بختیاری داشته باشد.

وی، تکمیل تجهیزات بیمارستان تازه تاسیس بروجن را از مهمترین دستاوردهای این نشست عنوان کرد و گفت: بنا بر قول وزیر بهداشت، تا 4 ماه آینده این بیمارستان تجهیز و به بهره برداری می رسد.

عباسی با گرامیداشت یاد پرسنل اورژانس هوایی جانباخته در عملیات امدادرسانی، تصریح کرد: با توجه به اینکه اسفندماه سال گذشته ، سانحه ناگوار سقوط اورژانس هوایی در استان رخ داد، وزیر دستور تامین بالگرد جایگزین آن را صادر کرد.

استاندار چهارمحال و بختیاری، راه اندازی خانه های بهداشت در مناطق عشایرنشین، شبانه روزی کردن تعدادی از مراکز درمانی، تکمیل ساختمان دانشکده پرستاری، ارتقای سی تی اسکن بیمارستان کاشانی و تامین بخشی از اعتبار مورد نیاز برای تکمیل کلینیک بیماران خاص را از دیگر دستاوردهای این نشست برشمرد.

گفتنی است ، در این نشست نماینده مردم شهرستان بروجن ونماینده مردم شهرستانهای اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند.

46

منبع: خبر آنلاین

5 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *