سال ۹۸ ،بهار راه سازی در البرز است

سال ۹۸ ،بهار راه سازی در البرز است


به گزارش خبرآنلاین ، علی درویش پور در مراسم بهره برداری از تعریض لاین جنوبی اتوبان تهران – کرج در محدوده گرمدره صورت گرفت، با اشاره به اینکه حجم تردد در ساعت از آزادراه تهران-کرج حدود ۳.۵ برابر تردد سایر محورهای کشور است، افزود: بر این اساس برنامه ریزی برای روان سازی ترافیک حاصل از این حجم تردد از اهم برنامه های مسئولان البرز بویژه استاندار محترم البرز محسوب می شود.

وی ادامه داد: این پروژه با ۱۰.۵ کیلومتر با اعتباری بیش از ۲۰ میلیارد تومان پیش بینی شده و بخش لاین جنوبی اتوبان تهران-کرج در محدوده گرمدره در حدود ۲.۵ کیلومتر با اعتبار ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اکنون آماده بهره برداری شده است.

درویش پور گفت: تعریض لاین شمالی اتوبان کرج-تهران نیز در محدوده گرمدره به طول ۲.۵ کیلومتر در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: تعریض لاین شمالی اتوبان کرج-قزوین نیز به طول ۴.۵ کیلومتر با ۴۵ درصد پیشرفت در حال تکمیل است.

معاون استاندار البرز اضافه کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته و طی نظارت و بررسی جدی بر روند کار امید است ۳ فاز باقی مانده از این پروژه امسال به بهره برداری برسد.

وی با بیان اینکه سال ۹۸ بهار راهسازی در البرز است، گفت: توسعه راه ها و تکمیل پروژه های راه سازی البرز از تاکیدات استاندار محترم البرز است که مجدانه پیگیر تحقق این امر هستیم.

دوریش پور افزود: با اراده ای که برای ارتقا زیرساخت های راه سازی البرز از سوی مقامات ملی، استاندار محترم البرز و نمایندگان محترم مردم استان در مجلس شورای اسلامی وجود دارد، تابستان امسال شاهد اتفاقات خوبی در حوزه راه های البرز خواهیم بود.

وی عنوان کرد: بهره برداری از قطعه اول و دوم آزادراه تهران-شمال، تکمیل ادامه آزادراه همت تا جاده کرج-چالوس که هر هفته نظارت و بررسی در این راستا صورت می گیرد، تکمیل قطار برقی کرج-هشتگرد، تسریع در تکمیل راه چرمشهر-آبیک و بهره برداری محور هشتگرد-طالقان به جد در دستور کار استان قرار دارد.

معاون استاندار البرز گفت: با توجه به اهمیت راه های البرز و پیگیری های استاندار محترم برای تسریع در تکمیل آنها، هر هفته جلسات تخصصی با حضور مسئولان ارشد ملی در البرز و تهران برگزار می شود.

وی افزود: با بهره برداری از این پروژه ها و بویژه کمربندشمالی کرج که به ادامه همت متصل می شود، گره ترافیک البرز باز می شود و مردم البرز شاهد ترددی آسان خواهند بود. 

درویش پور خاطرنشان کرد: میزان تردد از محورهای مواصلاتی البرز در هر ساعت، ۴ برابر میانگین محورهای مواصلاتی کشور است.

46

منبع: خبر آنلاین

6 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *