مدیرعامل پرسپولیس:تیم فصل بعد را هم برای قهرمانی می‌بندیم

مدیرعامل پرسپولیس:تیم فصل بعد را هم برای قهرمانی می‌بندیم


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛از او در مورد شرایط مدیریتی باشگاه طی ماه های اخیر پرسیدیم که گفت: «فعالیت های ما در این ماه ها در چند حوزه ادامه پیدا کرد. اول اینکه توانستیم درآمدهای بیشتری جذب کنیم. البته در بهترین زمان ممکن، پاداش رسیدن به فینال آسیا به دست باشگاه نرسید اما باز هم خوب بود. همچنین راضی کردن اسپانسر به پرداخت پول بیشتر، توان مالی مان را بالا برد تا هم به برانکو پول بدهیم و هم پرداختی به بازیکنان را تا 80 و گاهی 85 درصد افزایش بدهیم.»

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: «بخش دیگری از فعالیت های ما، رسیدگی به مشکلات و حاشیه ها بود که در این امر نیز موفق ظاهر شدیم تا حدی که در اوج این شایعات، مسائل را مدیریت کردیم تا تیم به قهرمانی برسد. تمام اخبار به صورت شفاف با هواداران مطرح شد و تلاش مان این بود که همیشه بهترین تصمیم را بگیریم. نمونه اش همین موضوع تقسیم سکوهای ورزشگاه نقش جهان بود که شخصا وارد عمل شدم و مدیریت کردم. حالا هم منتظریم تا به زودی، برنامه های خود با کادرفنی را هماهنگ کنیم و یک تیم قدرتمند برای فصل آینده بسازیم.»

عرب در مورد برنامه هایش در ادامه راه عنوان کرد: «روز شنبه با برانکو جلسه مهمی در مورد تمدیدقرارداد بلندمدت با خودش، دریافت لیست ورودی و خروجی تیم و مسائل دیگر در پیش داریم. تا شنبه صبر کنید، همه چیز مشخص می شود. فقط این را می توانم بگویم که قرار است تیمی بسازیم که در لیگ نوزدهم نیز به قهرمانی برسد و در آسیا هم به دنبال تکرار قهرمانی باشد. ما نمی خواهیم پتانسیلی که برای پرسپولیس به وجود آمده را به راحتی از دست بدهیم و به همین علت کار را ادامه خواهیم داد. یکسری شایعات در مورد جدایی برانکو و حضورش در تراکتورسازی مطرح شده که صحت ندارد و شنبه خودتان متوجه می شوید جریان چیست.»

او در نهایت گفت: «تا جایی که من می دانم قرار نیست بازیکنی از لیست پرسپولیس خارج شود. همه می مانند مگر آن که بازیکنی به ما اعلام کند که پیشنهاد خوب و دندان گیری به دستش رسیده که در این شرایط، نمی توانیم جلوی پیشرفت مالی و فنی آن بازیکن را بگیریم. شخصا به پرسپولیسی ها این پیشنهاد را دادم که هر وقت پیشنهاد داشتند، می توانند مطرح کنند. از سوی دیگر، برنامه مان این است که پیشنهاد تمدید سه ساله به برانکو بدهیم و امیدواریم او از این پیشنهاد استقبال کرده و باز هم در تیم مان بماند.»

251 251

منبع: خبر آنلاین

6 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *