کشف ۱۰۰ کیلو گرم تریاک در همدان

کشف ۱۰۰ کیلو گرم تریاک در همدانبه گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ سردار بخشعلی کامرانی صالح، طی گفتگویی با اعلام مطلب فوق افزود: در پی تلاش های اطلاعاتی چند ماهه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، قاچاقچیانی که با یک دستگاه کامیون اقدام به انتقال مواد مخدر از استان های مرکزی به همدان می کردند، شناسایی ودر یک اقدام سریع عملیاتی این کامیون را در ورودی بخش قهاوند همدان متوقف و در بازرسی از آن، ۱۰۰ کیلو تریاک با لفافه که به صورت بسیار حرفه ای جاسازی شده بود کشف و راننده این خودرو، دستگیر شد.

وی به تمامی مجرمین هشدار داد که پلیس با هوشیاری کامل و رصد اطلاعاتی تمامی حرکت های آنها را زیر نظر دارد.

رئیس پلیس استان در ادامه به کشف بیش از ۶ هزار عدد تسمه تایم قاچاق در این شهر نیز اشاره کرد و گفت: کارآگاهان مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان در راستای تشدید اقدامات کنترلی و برخورد با قاچاقچیان و مخلان نظام اقتصادی شب گذشته حین کنترل خودرو های عبوری در ایستگاه بازرسی شهید زارعی به یک دستگاه کامیونت ایسوزو مشکوک شدند.

پس از متوقف کردن خودرو در بازرسی از آن مشخص شد، کامیونت حاوی مقادیری تسمه تایم متعلق به خودروهای سواری است که راننده محموله را از یکی از استان های غربی به مقصد تهران بارگیری کرده است.

خودرو به همراه راننده به اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز انتقال و پس از تخلیه و شمارش، ۶ هزار و ۱۵۰ عدد تسمه تایم قاچاق به ارزش تقریبی ۱۰ میلیارد ریال کشف شد.

۴۶

منبع: خبر آنلاین

6 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *