کنایه سیاسیون به معامله ورشکسته قرن/طائب: آستانه تحمل اسرائیل به ۲ روز کاهش یافته/حضرتی: مقابل معامله قرن خواهیم ایستاد

کنایه سیاسیون به معامله ورشکسته قرن/طائب: آستانه تحمل اسرائیل به ۲ روز کاهش یافته/حضرتی: مقابل معامله قرن خواهیم ایستادبه گزارش خبرآنلاین، حسینعلی امیری در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس  نشانه تبعیت مردم از فرمایشات رهبری است.

امیری درباره تلاش آمریکا و اسرائیل و هم پیمانانش برای تحقق معامله قرن گفت: مشخص است این طرح راه به جایی نمی‌برد، چون مقبول و مشروع نیست و معامله‌ای باطل است و هیچ آثار حقوقی بر آن مترتب نیست.

وی افزود: معامله قرن ورشکسته است. حضور همه مردم ایران و جهان در این راهپیمایی شکست معامله قرن را نوید می دهد و قطعا نتیجه ای در بر ندارد.

 آستانه تحمل رژیم صهیونیستی را از ۳۳ روز به ۲ روز کاهش یافته است

همچنین حجت‌الاسلام حسین طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه راهپیمائی روز جهانی قدس در تهران و در جمع خبرنگاران گفت: روند فروپاشی رژیم صهیونیستی در داخل سرزمین‌های اشغالی آغاز شده است.

بنا به گزارش تسنیم وی با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمائی روز قدس امسال افزود: حضور پرشور ملت‌های آزادیخواه جهان در سراسر ممالک اسلامی و دیگر کشورها می‌توانند شتاب دهنده فروپاشی رژیم غاصب صهیونیستی باشد

رئیس سازمان اطلاعات سپاه تصریح کرد: روند رو به انحطاط رژیم صهیونیستی نشان می‌دهد که مقاومت در برابر مستکبرین همواره جواب می‌دهد، فلسطین و لبنان موفق شدند با مقاومت خودشان آستانه تحمل رژیم صهیونیستی را از 33 روز به دو روز کاهش دهند.

وی ادامه داد: اگر روند حمایت مردمی از مقاومت فلسطین ادامه پیدا کند روند فروپاشی رژیم صهیونیستی سرعت بیشتری به خود می‌گیرد. سیاست جمهوری اسلامی ایران همواره برپایه حمایت از مظلومان جهان بویژه مردم فلسطین شکل گرفته و این روند با قدرت ادامه پیدا می‌کند.

ملت ایران دربرابر طرح معامله قرن خواهد ایستادحض

 الیاس حضرتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی هم ضمن محکومیت شدید جنایات رژیم اشغال‌گر قدس علیه ملت فلسطین اذعان داشت: مسئله فلسطین پیش از آنکه یک مسئله اسلامی باشد، یک موضوع جدی انسانی است و پیگیری حقوق لگدمال شده این ملت مظلوم، در ذیل اهداف راهبردی انقلاب اسلامی ایران هم هست.

بنا به روایت ایلنا وی افزود: در میان آزادی‌خواهان دنیا و تمامی کسانی که اندک وجدانی در وجودشان باقی مانده است؛ موضع محکمی در رابطه با دفاع از حقوق ملت فلسطین دارند و ایرانیان هم به عنوان محور آزادی‌خواهان جهان، دل در گرو آزادی ملت فلسطین از چنگال اشغال‌گران دارند. بی شک روزی فراخواهد رسید که سرزمین فلسطین و قدس شریف به صاحبان اصلی خود خواهد رسید.

حضرتی در رابطه با سازماندهی اخیر فلسطینیان برای دفاع از حقوقشان اظهار داشت: مردم مقاوم فلسطین در یک دهه اخیر سازماندهی بسیار مطلوبی داشتند و این باعث شده تا بسیاری از مردم و سیاسیون جهان نگاه جدی‌تری نسبت به استیفای حقوق این ملت داشته باشند.

وی با بیان اینکه ترامپ داماد خود را برای آنچه که معامله قرن نامیده می‌شود، بسیج کرده، گفت: با برنامه‌های سری و ویژه در این زمینه فعال است و می‌کوشد تا بعضی از سران سست عنصر منطقه را هم به این طرح پیچیده و خطرناک جلب کند ولی ملت ایران در برابر این ایده خواهد ایستاد و هر طرحی که تمامی حقوق فلسطینیان را در بر نگیرد را به رسمیت نخواهند شناخت.

اهمیت خاص حضور پرشور امسال مردم

همچنین بهروز نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در حاشیه راهپیمایی روز قدس با حضور در جمع خبرنگاران، با اشاره به حمایت ملت ایران از مردم مظلوم فلسطین در این روز گفت: همه ما وظیفه داریم برای حمایت از مردم فلسطین در روز قدس که یادگار بنیانگذار انقلاب اسلامی است در این روز شرکت کنیم.

بنا به گزارش فارس او تصریح کرد: مردم ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس مشت محکمی را هر ساله به دهان آمریکا و رژیم صهیونیستی می زنند.

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: در فضای امروز که بحث معامله قرن مطرح است حضور جدی مردم در این راهپیمایی اهمیت زیادی دارد، ورزشکاران و آحاد ملت ایران به دنبال آن هستند که با حضور باشکوه خود در این روز فریاد مردم مظلون فسطین را به گوش جهانیان برسانند و این موضوع را وظیفه دینی و اخلاقی خود می دانند.

27216

منبع: خبر آنلاین

6 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *