بدون خرید بلیط، کودکان نیازمند را به سفر ببرید

بدون خرید بلیط، کودکان نیازمند را به سفر ببریداین اقدام از آن جهت صورت گرفته است تا کودکان نیازمند تجربه شایسته سفری باکیفیت را داشته باشند و خانواده آنها علاوه بر تحمل رنج بیماری با مشکل دیگری مواجه نباشند.

در مورد سیمرغ باید بگوییم که سیمرغ یک نهاد خیریه است که ماموریت خود را ارائه خدمات رایگان در حوزه سفر و اقامت می‌داند. این خدمات به دو گروه بیماران و نیازمندان ارائه می‌شود. برای مثال، اگر کسی برای درمان خود نیاز به سفر به شهرهای دیگر دارد، اما در پرداخت هزینه بلیط و هتل به مشکل برخورده است، می‌تواند روی کمک سیمرغ که با همکاری علی بابا، تمام بلیط‌های سفر را از بلیط هواپیما تا قطار و اتوبوس در اختیار کودکان نیازمند قرار می‌دهد، حساب کند.

اگر بخواهیم از خدمات این مرکز خیریه بگوییم هم باید بگوییم که این مرکز خیریه در جریان حادثه سیل فروردین ماه گذشته در کنار سازمان‌های مردم‌نهاد، کمک‌های زیادی به مناطق سیل‌زده کرده است و بیش از ۱۰۰ امدادگر و پزشک به مناطق سیل‌زده کشور اعزام کرد و علاوه بر این در بهمن ماه سال ۹۷ در یک همکاری مشترک با پروژه مانیز از موسسه افق بخش سوم، ۲۵ نفر از زنان سرپرست خانوار این موسسه را با هدف توانمندسازی روانی  و ایجاد شرایط سفر برای افراد در شرایط دشوار به مشهد فرستاد. علی بابا حالا می‌تواند با فراهم کردن امکان خرید بلیط اتوبوس vip  و قطار و هواپیما از این پس شرایط سفرهای این چنینی را تسهیل کند.

اگر شما هم کودک نیازمندی را می‌شناسید که برای درمان یا بازگشت انگیزه درمان نیاز به سفر دارد، سیمرغ را معرفی کنید تا بلیط سفر برای تمام مسیرها برای آنها صادر شود. اگر از دسته افرادی هستید که برای سفرهای خیریه برنامه‌ریزی می‌کنید و می‌خواهید گروهی از کودکان یا خانواده‌های بی‌بضاعت را به سفر ببرید هم می‌توانید برای خرید تور لحظه آخری به علی بابا مراجعه و تجربه‌ای شایسته از سفر برای آنها خلق کنید.

۲۱۲۱

منبع: خبر آنلاین

3 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *