در پرسپولیس لیستی در کار نیست، بازی نخورید!

در پرسپولیس لیستی در کار نیست، بازی نخورید!روزنامه خبرورزشی نوشت: طبق اخبار واصله سرمربی پرسپولیس هیچ لیست رسمی‌ای به باشگاه نداده است، چون تکلیف خودش هنوز مشخص نیست!

برانکو رقمی معادل یک میلیون و ۱۸۰هزار یورو (به همراه دستیارانش) از باشگاه پرسپولیس طلب دارد که هنوز پرداخت نشده است. عقل سلیم یا به عبارت بهتر قواعد فوتبال حرفه‌ای حکم می‌کند یک مربی تا زمانی که تکلیفش مشخص نشده لیست ورود و خروج به باشگاهش ندهد. برانکو ایوانکوویچ هم مربی بی‌تجربه‌ای نیست. او قبل از سفر به کرواسی به صورت شفاهی اسم چند بازیکنی که برای فصل بعد می‌خواهد را به اطلاع یکی از اعضای هیئت‌مدیره باشگاه پرسپولیس رسانده است!

دیروز ایرج عرب مدیرعامل پرسپولیس در جمع خبرنگاران دوباره بحث لیست را پیش کشید و گفت برانکو اسامی نفرات مورد نیاز و مازادش را به صورت مکتوب به باشگاه داده است که این موضوع واکنش نزدیکان مرد کروات را به همراه داشت. در همین راستا شنیدیم یکی از نزدیکان برانکو با دو بازیکن باتجربه پرسپولیس تماس گرفته و به آن‌ها گفته است که بازی نخورند و به سایر بازیکنان هم بگویند این مرد کروات هیچ لیستی به باشگاه نداده است! ظاهراً برانکو و دوستانش معتقدند برخی افراد از درون باشگاه با تعدادی از شاگردانش تماس گرفته و مدعی می‌شوند آن‌ها در لیست فصل بعد برانکو نیستند. این تماس‌ها برای خراب کردن وجهه برانکو نزد شاگردانش است و به همین خاطر هم نزدیکان مرد کروات با دو بازیکن باتجربه پرسپولیس تماس گرفته و ماجرای لیست کتبی را تکذیب کردند. جالب‌تر می‌شود وقتی بدانید این افراد به دو بازیکن باتجربه پرسپولیس هم گفته‌اند که برانکو برای فصل بعد آن‌ها را نمی‌خواهد و اسم‌شان را در لیست مازاد گذاشته است!

در سوی دیگر چه خبر است؟ تهدید شفر: ۵۰۰هزار دلار بدهید تا شکایت نکنم

43503

منبع: خبر آنلاین

6 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *