رسانه های البرز همراه مدیران استان

رسانه های البرز همراه مدیران استانگزارش خبرآنلاین ، شهبازی در حاشیه جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، وفاق، اتحاد و همدلی موجود بین مجموعه استان را زمینه ایجاد ذهنی مشترک برای نیل به اهداف رشد، توسعه و پیشرفت البرز دانست و افزود: قدردان تلاش های شبانه روزی مدیران و همراهی رسانه ها در این مسیر هستم.

وی ادامه داد: اصحاب رسانه البرز در مسیر رشد و توسعه استان همواره همراه و وحدت آفرین بوده اند و با انتشار اخبار دستاوردها و توفیقات استان، روحیه مضاعفی برای کار و تلاش بیشتر به مسئولان می بخشند.

شهبازی گفت: اکنون با اتحاد و همدلی موجود بین مسئولان، مانعی در سطح استان سر راه توسعه البرز وجود ندارد و موانع کلان نیز با دعوت از مسئولان ملی و جلب توجه ملی پیگیری و حل می شود.

استاندار البرز افزود: از حضور و همراهی اصحاب رسانه البرز قدردانی می کنم چراکه با انتشار اخبار خوبی از دستاوردها و اقدامات استان، روحیه مضاعفی برای کار و تلاش بیشتر به مسئولان می بخشند.

شهبازی گفت: در مقابل ظرفیت های فراوان البرز هیچ تهدید و چالش جدی وجود ندارد چراکه لحظه ای از تلاش و کوشش مسئولان استان کاسته نمی شود.

وی افزود: البرز در سایه تعامل و هم افزایی، بستر برگزاری انتخاباتی پرشور را فراهم می کند.

46

منبع: خبر آنلاین

6 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *