افشاگری عرب درباره شماره یک پرسپولیس: بیرانوند پیشنهاد خارجی ندارد

افشاگری عرب درباره شماره یک پرسپولیس: بیرانوند پیشنهاد خارجی نداردبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز میهمان تلفنی برنامه «سلام صبح بخیر» شد و برای اولین بار پس از انتخاب سرمربی جدید در روز جهانی خبرنگار ورزشی به گفت‌وگو  پرداخت.
او در ابتدا درباره پخش شدن شماره تلفن خود در فضای مجازی توضیح داد: این موضوع به اوایل زمان خروج برانکو برمی گردد و کار ما را بسیار مشکل و ارتباطات مرا قطع کرد، چون هر لحظه حافظه گوشی ام پر می شد و مجبور شدم تلفنم را خاموش کنم و مشکلات زیادی داشتم.
عرب ادامه داد: فکر نمی کنم این کار هواداران باشد و برخی می خواستند در کار باشگاه خلل ایجاد کنند. خیلی از هواداران تماس گرفتند که دغدغه مشترکی بین ما و آنها وجود داشت اما کسی که این کار را کرده بود قطعا می خواست در کار پرسپولیس خلل ایجاد کند.
مدیرعامل پرسپولیس گفت: می خواستند باشگاه را به حاشیه ببرند و علی رغم انتخاب سرمربی جدید و حفظ ترکیب بازیگران، ما نیاز داشتیم بدون این حواشی به کارمان ادامه بدهیم.
او در پاسخ به این که آیا احمدرضا عابدزاده مربی دروازه بان شد یا خیر، گفت: این امر به نظر سرمربی بستگی دارد و به زودی خبر آن را اعلام می کنم.
مدیرعامل پرسپولیس یادآور شد: گابریل کالدرون فرد باتجربه و فعالی است و از امروز صبح تمرینات خود را شروع می کند و خدارا شکر توانستیم با تلاش هایی که داشتیم نتیجه موفقی بگیریم.
او درباره وضعیت بیرانوند و علیپور گفت: علیپور قطعا ماندنی است و قصد رفتن ندارد. بیرانوند مهره کلیدی ما است و قصد باشگاه صددر صد حفظ این بازیکن است پیشنهاد خارجی هم به ما نرسیده است و از خودشان هم خواسته ایم بماند. نظر رسمی از هیچ باشگاهی نداریم و امیدواریم انتخاب خودش هم ماندن باشد.
عرب در پایان گفت: حالا که سرمربی جدید را انتخاب کرده ایم و ترکیب بازیکنانمان حفظ شده ان شاءالله به زودی اردویمان را در خارج از کشور برگزار خواهیم کرد. از دوستانی که در این مدت حواشی درست کردند خواهش می کنم دست بردارند و بگذارند باشگاه کارش را انجام بدهد.

256 251

منبع: خبر آنلاین

5 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *