شماره 77 یوونتوس بر تن بوفون/نه کاپیتانی پذیرفت نه شماره یک

شماره 77 یوونتوس بر تن بوفون/نه کاپیتانی پذیرفت نه شماره یک


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ جانلوییجی بوفون 41 ساله امروز با قراردادی یک ساله به یوونتوس بازگشت و برخلاف ادعای لارپوبلیکا، بند مخصوصی در خصوص تعداد بازی نیز در قرارداد او گنجانده نشده است.

به گزارش رومئو آگرستی، جیجی بوفون پس از بازگشت به یوونتوس، پیشنهادات جالب و ویژه‌ای داشته که آن‌ها را رد کرده است. بوفون پس از بازگشت به بیانکونری در مصاحبه‌ای گفت:« به بازی کردن در دقایق مشخصی فکر نمی‌کنم و به این دلیل نیامده ام، بلکه آمده‌ام به تیم کمک کنم. یوونتوس میراثی مشخص دارد و شزنی، با شایستگی دروازه بان شماره یک یوونتوس است. من برای کمک به تیم، آماده‌ام. از شزنی و کیه لینی تشکر می‌کنم. آن‌ها طی روزهای اخیر با من صحبت کردند و طی آن، پیراهن شماره یک و بازوبند کاپیتانی را به من پیشنهاد کردند اما روال عادلانه این است که دروازه بان فیکس، شماره یک باشد و همچنین جورجو که همانند برادر من است، کاپیتان بماند. شماره پیراهنم 77 خواهد بود که نمایانگر داستان من است و همان شماره‌ پیراهنی است که در پارما داشتم. وقتی در پارما آن شماره را داشتم، فصلی فوق العاده را سپری کردم و فرصت پیوستن به یوونتوس را پیدا کردم
او ادامه داد:« من یک یوونتوس قدرتمند را ترک کردم و حالا دوباره به تیمی بازگشته‌ام که حتی قدرتمندتر از قبل است. وقتی امروز در کونتیناتزا، محل تمرین یوونتوس بودم فهمیدم این‌جا دنیایی است که تقریبا آن را نمی‌شناسم چون این باشگاه همیشه در حال تکامل است. این موضوع نشان می‌دهد کسانی که یوونتوس را مدیریت می‌کنند، ایده‌های روشنی دارند و می‌دانند که برای ماندن در سطح بالا باید چه کار کرد. اگر فصل را فقط با تمرکز روی لیگ قهرمانان آغاز کنیم، اشتباه کرده‌ایم. البته که لیگ قهرمانان، خواستنی‌ترین جام است و بزرگ‌ترین انگیزه تیم به شمار می‌رود اما فینال مسابقات در ماه ژوئن است و ما باید پیش از آن زمان، ماه‌های مثبتی را سپری کنیم.»

256 41

منبع: خبر آنلاین

5 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *