معرفی هیات انتخاب بخش بین‌الملل جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان

معرفی هیات انتخاب بخش بین‌الملل جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، علیرضا تابش، طی احکامی، جمال امید، محمد حمیدی‌مقدم، رائد فریدزاده، فرزاد اژدری و حامد سلیمان‌زاده را به عنوان اعضای هیات انتخاب بخش بین‌الملل سی و دومین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان، انتخاب کرد.

هیات انتخاب فیلم‌های بخش بین‌الملل کار خود را آغاز کرده و طبق مقررات ذکر شده در فراخوان سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، از میان آثار متقاضی حضور در این بخش از هر کشور غیر ایرانی، حداکثر ٢ فیلم و از کشور ایران حداکثر ٣ فیلم را که تولید آنها نباید قبل از سال ٢٠١٧ باشد، انتخاب خواهند کرد.

رائد فریدزاده، دبیر شورای بین‌الملل سینمای ایران و معاون بین‌الملل بنیاد سینمایی فارابی است که سوابقی چون همکاری با انجمن سینمای جوانان و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و عضو هیئت علمی دانشگاه را داراست.

جمال امید، سرپرست فیلمخانه، مدیر برنامه‌ریزی و اجرایی جشنواره فیلم فجر، مدیرعامل موزه سینما و مورخ و پژوهشگر سینمای ایران است که کتاب‌های بسیاری را در این زمینه منتشر کرده است.

حامد سلیمان‌زاده، منتقد، مدرس دانشگاه و پژوهشگر سینما، مدیر بین‌الملل سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، مدیر بین‌الملل بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران و عضو هیات داوری چندین جشنواره‌ بین‌المللی بوده است.

فرزاد اژدری، کارشناس ارشد سینما، کارگردان و نویسنده سینمای کودک، مدرس سینما در جهاد دانشگاهی و انجمن سینمای جوانان، دبیر اجرایی و عضو هیات‌های انتخاب و داوری در جشنواره فجر و کودک از سال‌های ٨٥ تا ٩٥، عضو هیات انتخاب بیست و سومین دوره جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان، عضو هیات انتخاب بخش بین‌الملل و مدیر دبیرخانه دوره سی ام و سی و یکم جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان بوده است.

محمد حمیدی‌مقدم، کارشناس ارشد سینما از دانشکده سینما و تئاترِ دانشگاه هنر، تهیه‌کننده و کارگردان تلویزیون، تهیه‌کننده و کارگردان برنامه‌های سینمایی «سینما٢»، «سینما١» و «سینما٤» و برنامه تلویزیونی «مستند٤» و مدیر بین‌الملل جشنواره مقاومت در سال ١٣٩١ بوده است و همکاری با بیش از ١٠ جشنواره و رویداد سینمایی را در کارنامه خود دارد.

سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از ٢٨ مرداد (همزمان با عید سعید غدیر خم) تا ۴ شهریور ١٣٩٨ مصادف با ١٩ تا ٢۶ آگوست، به دبیری علیرضا تابش در شهر تاریخی اصفهان برگزار خواهد شد.

۵۷۵۷

منبع: خبر آنلاین

7 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *