مهران مدیری با «دورهمی» به تلویزیون نیاید/ شما نظر دادید

مهران مدیری با «دورهمی» به تلویزیون نیاید/ شما نظر دادیدبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، چند روز پیش خبری مبتنی بر بازگشت مهران مدیری با برنامه «دورهمی» به تلویزیون توسط پیج رسمی این برنامه در اینستاگرام مطرح شد، خبری که با واکنش‌های مختلفی هم روبه‌رو شد.

با این حال دو سه روز بعد خبر صدور مجوز برای برنامه‌ای تحت عنوان «شب نشینی» به کارگردانی مهران مدیری در شبکه نمایش خانگی توسط سازمان سینمایی منتشر شد. خبری که باید دید حضور مدیری را در تلویزیون منتفی می‌کند یا نه؟

با این حال خبرآنلاین پیش از اعلام خبر صدور مجوز برنامه «شب نشینی» در نظرخواهی از کاربرانش خواست تا نظراتشان را درباره بازگشت مدیری با «دورهمی» به تلویزیون بیان کنند.

برهمین اساس نظرات قابل توجهی درباره این هنرمند و برنامه‌اش مطرح شد که دو طیف را در بر می گرفت، موافقان حضور دوباره او در شبکه نسیم و مخالفانش و در نهایت هم کفه مخالفان سنگین‌تر از موافقان بازگشت مدیری شد.

دلایل مخالفان شامل تکراری بودن برنامه، سوژه‌های نه چندان جذاب مدیری، تقلیدی بودن آن از نمونه‌های خارجی، منفی بافی‌های مدیری در شرایط نه چندان خوب معیشتی مردم و اهمیت بسیار زیاد مباحث مالی بود. البته برخی هم بازگشت او را مربوط به انتخابات دانستند تا به حمایت از یک جناح خاص بپردازد.

حال باید دید که در نهایت مدیری با «دورهمی» در رادار شبکه نسیم قرار می‌گیرد یا بار دیگر شاهد کوچ او به شبکه نمایش خانگی خواهیم بود.

۲۵۸۲۴۳

منبع: خبر آنلاین

6 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *