پیام تشکر سیدمهدی شجاعی از همه تسلی‌بخشان در سوگ پدر

پیام تشکر سیدمهدی شجاعی از همه تسلی‌بخشان در سوگ پدر


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سیدمهدی شجاعی، نویسنده معاصر کشورمان، با انتشار پیامی در اینستاگرام، از همه کسانی که تسلی‌بخش او و خانواده‌اش در سوگ حاج سیدحسن شجاعی بوده‌اند، تشکر کرد. 

در دست نوشته منتشر شده در اینستاگرام سیدمهدی شجاعی آمده است:

«پیام تشکر از همه تسلی بخشان در سوگ پدر

خدا را شاکریم به خاطر نعمت وجود شما

زبان قاصر است برای سپاس و امتنان از خداوند منّان به خاطر نعمت وجود عزیزان و هم‌دلان و آشنایان و هم‌نفسان که هنگام بروز مصیبت، از هر کجا که باشند و به هر شکلی که بتوانند خود را با سلام و پیام‌شان را به صاحبان عزا می‌رسانند و مرهم تسلایی می‌آورند و بار غمی می‌زدایند. 

عزیزانی که ممکن است وجودشان – همچون ستارگان – در روز روشن نعمت، به چشم ظاهر نیاید اما به محض بروز نقمت و ظهور ظلمت و سلطه مصیبت، انوار وجودشان ساطع می‌شود و روشنای التیام و تسلای‌شان، دل و جان را قرار و آرام می‌بخشد. 

در چنین شرایطی است که انسان می‌تواند بفهمد که هر ستاره‌ای تابش و تلالو خاص خودش را دارد و هیچ دو ستاره‌ای از هر حیث عین هم نمی‌شود و هیچ ستاره‌ای جای ستاره دیگر را نمی‌گیرد و هر ستاره‌ای درست در جای خودش می‌نشیند.

در چنین شرایطی است که انسان می‌تواند بفهمد که چقدر زبانش قاصر است برای عرض سپاس و امتنان از یکایک ستارگان و حتی چقدر توانش قاصر است برای ذکر نام تمامی ستارگان.

پس ای همه سروران و عزیزان و ستارگانی که در مصیبت ارتحال پدر، به انحاء گوناگون، تسلی‌بخش دل‌های داغدیده شدید، چه با حضور در مراسم تشییع و تدفین و مجالس ترحیم، چه با اکرام تاج گل، چه با ارسال صدقه و ره‌‌توشه برای مسافر دیار باقی، چه با پیام و کلام تسلیت، چه با اقامة نماز لیله الدفن و چه با قرائت فاتحه و طلب مغفرت و… عجز مرا برای ذکر نام و نشان و عرض سپاس و امتنان بپذیرید. 

به یقین اگر در توان و استطاعتم می‌بود، شرفیابی به محضر یکایک‌تان و عرض ادب و ارادت و امتنان را فریضه می‌شمردم و خود را از این افتخار محروم نمی‌کردم. 

دعای این بنده و باقی بازماندگان، همه‌ بضاعت مزجات ماست در آستان عزیزانی که شمایید. 

در گذشتگانتان غریق رحمت و مغفرت، دلتان خوش، تن و جانتان سلامت، توفیق و عزتتان روزافزون و سایه مهرتان مستدام باد. 

سیدمهدی شجاعی 
و برادر و خواهران و وابستگان»

سید مهدی شجاعی

۵۷۵۷

منبع: خبر آنلاین

6 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *