ورود پلیس کره به ماجرای غیبت جنجالی رونالدو در یک بازی دوستانه

ورود پلیس کره به ماجرای غیبت جنجالی رونالدو در یک بازی دوستانهبازی بین یوونتوس و ستارگان لیگ کره‌جنوبی جمعه گذشته در سئول برگزار شد و با نتیجه تساوی 3 بر 3 به پایان رسید. در  دیداری که رونالدو در آن حضور نداشت و غیبت او جنجال ساز شده است.

شرکت “TheFasta” که مسئول برگزاری این بازی دوستانه بود، یوونتوس را تهدید کرده که به دلیل غیبت کریستیانو رونالدو در ترکیب این تیم، از آنها شکایت خواهد کرد چرا که ظاهرا بر اساس قراردادی که بین این باشگاه و مسئولان برگزاری بازی بسته شده، رونالدو باید حداقل 45 دقیقه در ترکیب یووه به میدان می رفت.

هواداران اهل کره جنوبی نیز با شکایت از مسولان برگزاری بازی خواهان دریافت جریمه شده اند. طبق ادعای آس،  پلیس سئول قصد دارد درباره احتمال انجام جرم توسط رونالدو و باشگاه یوونتوس با عدم پایبندی به توافق تحقیقاتی را انجام دهد.

یوونتوس مدعی شده که رونالدو از ناحیه ماهیچه دچار مصدومیت شده و نمی توانست در بازی به میدان برود. با این حال شرکت “TheFasta” و مسئولان لیگ کره هر دو مدعی شده اند که اطلاعی در این باره به آنها داده نشده و بدین ترتیب یووه توافق را نقض کرده است. آس همچنین اعلام کرده پلیس اینترپل وارد این موضوع نخواهد شد چرا که جریمه نهایی برای اتفاقی که رخ داده بیش از یک سال زندان نخواهد بود. 

254 251

منبع: خبر آنلاین

4 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *