پپ مصدومیت شدید ستاره سیتی را تأیید کرد

پپ مصدومیت شدید ستاره سیتی را تأیید کردبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ لروی سانه که در بازی اخیر منچسترسیتی مقابل لیورپول در جام خیریه انگلیس دچار مصدومیت شد، به مدت هفت ماه به دور از میادین خواهد بود، این در حالی است که گفته می‌شد این بال آلمانی در آستانه بازگشت به فوتبال باشگاهی آلمان و پیوستن به بایرن مونیخ قرار دارد. سانه ۲۳ ساله از ناحیه لیگامنت زانو دچار آسیب‌دیدگی شده و باید مورد عمل جراحی قرار بگیرد.

پپ گواردیولا در آستانه دیدار اول تیمش مقابل وستهام در لیگ برتر انگلیس در مورد آخرین وضعیت ستاره آلمانی من‌سیتی گفت: «نمی‌دانم که سانه چه مدتی به دور از میادین خواهد بود، اما چنین مصدومیت‌هایی معمولاً شش یا هفت ماه زمان برای ریکاوری نیاز دارد. امیدوارم لروی در ماه فوریه یا مارس ۲۰۲۰ بتواند به جمع ما بازگردد.»

او درباره شایعه پیوستن سانه به بایرن مونیخ هم گفت: «من فکر نمی‌کنم که لروی قصدی برای ترک منچسترسیتی داشته باشد. او چیزی درباره علاقه‌اش برای جدایی از تیم نگفته بود و در پیش‌فصل هم برای ما بازی کرد. متأسفانه مصدومیت او خبر بدی بود. امیدوارم سانه هر چه زودتر ریکاوری کند. او در هفته پیش رو مورد عمل جراحی قرار خواهد گرفت.»

255 43

منبع: خبر آنلاین

3 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *