استاندار البرز: اکنون جمهوری اسلامی الگوی نهضت های آزادی خواه جهان است

استاندار البرز: اکنون جمهوری اسلامی الگوی نهضت های آزادی خواه جهان استشهبازی در مراسم رژه آغاز هفته دفاع مقدس که روز یکشنبه در کرج با حضور نیروهای مسلح استان البرز برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره بیش از ۵ هزار و ۲۰۰ شهید این استان، افزود: آنچه در این میدان مشهود است، حضور پویا و مقتدر جوانان در گام دوم انقلاب همچون گام اول انقلاب است.

وی با درود به اقتدار و صلابت نیروهای مسلح کشور، ادامه داد: ایران اسلامی به پشتوانه همین نیروها، توهم دشمنان مبنی بر اینکه ظرف ۶ روز کشور را تسخیر می کنند، نقش بر آب کرد، آنهایی که قصد داشتند مانع برگزاری جشن چهل سالگی انقلاب شوند.

شهبازی گفت: برخلاف خواست و دسیسه های دشمنان، اکنون شاهد استمرار سرزندگی و پایندگی انقلاب اسلامی هستیم.

وی افزود: در ۳۱ شهریور ۵۹ که جنگ تحمیلی آغاز شد، ایران اسلامی فاقد حتی سلاح های اولیه بود ولی اکنون به یکی از کشورهای دارای فناوری های نوین و به روز تسلیحاتی دنیا مبدل شده ایم.

استاندار البرز اضافه کرد: اکنون پهباد آنها به محض اینکه وارد مرزهای ما می شود با بیداری نیروهای مسلح، سر به نیست می شود.

وی گفت: استکبار جهانی با راه اندازی جنگ های نیابتی درصدد ایجاد تنش و ناآرامی در منطقه است ولی ایران اسلامی همچنان با صلابت و قدرت، معادلات آنها را بر هم می زند.

شهبازی افزود: اکنون جمهوری اسلامی الگوی نهضت های آزادی خواه جهان است.

وی عنوان کرد: از وفاق، همدلی و هم افزایی نیروهای مسلح در استان و پشتیبانی های نماینده ولی فقیه در البرز برای برقراری و تداوم امنیت و آرامش و برگزاری این رژه قدردانی می کنم.

استاندار البرز گفت: آرزوی توفیق روز افزون و سربلندی جمهوری اسلامی و سربلندی مردم شریف این کشور را دارم.

46
 

منبع: خبر آنلاین

4 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *