استقبال خوب کردستانی ها از طرح «مهربانی در مهر»

استقبال خوب کردستانی ها از طرح «مهربانی در مهر»به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، محمد عبدالملکی اظهار داشت: طرح «مهربانی در مهر» به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور در ماه های تیر و مرداد سال جاری به منظور تهیه نوشت افزار اسلامی- ایرانی و کتاب‌های کمک ‌درسی برای کودکان و دانش‌آموزان در استان‌های سیل زده کشور اجرا شد.

وی گفت: طرح مهربانی در مهر به دنبال برگزاری پویش «بهار مهربانی» با هدف کاهش آلام مردم به ویژه کودکان، کاهش آسیب‌های اجتماعی، پرکردن اوقات فراغت و سرگرمی کودکان در مناطق سیل‌زده، اجرا و خوشبخانه با استقبال خوبی در استان کردستان مواجه شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان بیان کرد: بر اساس این طرح، کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور به ‌عنوان پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی (شامل نوشت افزار اسلامی- ایرانی و کتاب های کمک درسی) هدایای مردم را جمع آوری و برای کودکان مناطق سیل زده ارسال کردند.

عبدالملکی تصریح کرد: مردم نوعدوست استان کردستان در زمان اجرای طرح، اقلام مورد نیاز دانش آموزان از جمله کتاب های کمک درسی، دفتر، خودکار، مداد، تراش، کیف، جامدادی، مداد رنگی، لیوان، حوله جیبی، لباس، پاکن، خودکار را به کتابخانه های عمومی استان هدیه کردند تا به دست دانش آموزان مناطق سیل زده برسد.

وی عنوان کرد: اقلام اهدایی مردم پس از بسته بندی و بنا بر تقسیم بندی نهاد کتابخانه های عمومی کشور به استان های سیل زده ارسال و در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان تاکید کرد: حضور در فعالیت های انسان دوستانه یکی از برنامه های نهاد کتابخانه های عمومی کشور است و خوشبختانه با همکاری و اعتماد مردم عملکرد خوبی در این حوزه داشته است.

۴۶

منبع: خبر آنلاین

3 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *