بروجن مقام نخست ستاد سفرهای چهارمحال و بختیاری را کسب کرد

بروجن مقام نخست ستاد سفرهای چهارمحال و بختیاری را کسب کردبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، مهدی شهبازی تأکید کرد: عملکرد شهرستان‌های چهارمحال و بختیاری درخصوص فعالیت ستاد سفرهای نوروزی ۱۳۹۸ در این استان از سوی دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری ارزیابی شد.

وی افزود: پس از بررسی‌های صورت گرفته در این خصوص ستاد سفرهای نوروزی بروجن به ریاست مسعود ملکی فرماندار این شهرستان رتبه نخست را به دست آورد.

شهبازی تصریح کرد: همچنین ستادهای سفرهای نوروزی شهرکرد،  سامان و کیار رتبه های بعدی را به خود اختصاص دادند.

وی بیان داشت: این ارزیابی براساس فعالیت ستادهای سفرهای نوروزی ۱۳۹۸چهارمحال و بختیاری به ریاست فرمانداران و اعضای این ستادها صورت گرفت.

افزوده می‌شود، در تعطیلات نوروزی امسال ۳ میلیون و ۷۴۰ هزار و ۷۸۴ مسافر از ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ تا پایان ۱۶ فروردین سال ۹۸ با افزون بر ۹۳۵ هزار دستگاه خودرو به چهارمحال و بختیاری وارد شدند که از این تعداد ۴۵ هزار و ۹۱۲ مسافر در نقاط مختلف استان اسکان یافتند.

در این مدت یک‌هزار و ۳۱۴ بازدید نظارتی از مراکز اقامتی، رستوران‌ها، مراکز پذیرایی و بین‌راهی، دفاتر خدمات مسافراتی و مراکز اقامتی موقت شامل کمپ‌ها، مهمانسراها و خانه‌های مسافر صورت گرفت.

بیشترین مسافران ورودی به چهارمحال و بختیاری در نوروز امسال از استان‌های ایلام، لرستان، خوزستان، همدان، تهران، اصفهان، فارس و نوار غربی کشور بوده‌اند.

چهارمحال و بختیاری بیش از ۸۰۰ جاذبه طبیعی دارد.

46

منبع: خبر آنلاین

4 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *