رئال نه حریف PSG شد و نه وی‌ای‌آر / سیمئونه از شکست فرار کرد

رئال نه حریف PSG شد و نه وی‌ای‌آر / سیمئونه از شکست فرار کردبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شروع کهکشانی ها در لیگ قهرمانان دور از انتظار بود. رئال با انبوهی غایب برابر پی اس جی ای که این تیم هم غایبان سرشناسی داشت به میدان رفت و بازی را با سه گل واگذار کرد. در طول بازی نیز میزبان برتری کاملا محسوسی روی رئال داشت و تیم زیدان فرسنگ ها از روزهای خوب خود فاصله داشت. با این وجود رئال دو بار نیز به گل رسید که هر دو مردود اعلام شدند.

دقیقه 36 و در حالی که بازی با دو گل به سود پی اس جی دنبال می شد، گرت بیل موفق به گلزنی شد. گل ابتدا توسط داور مورد قبول قرار گرفت اما پس از بررسی وی ای آر مردود اعلام شد. بیل به کمک دست خود موفق به کنترل توپ شده بود.

دقیقه 76 مسابقه نیز کریم بنزما توانست برای رئال گلزنی کند اما کمک داور پرچم زد و در وی ای آر نیز مردود بودن گل تایید شد. قبل از اینکه توپ به بنزما برسد، لوکاس واسکز در شرایط آفساید به سمت توپ حرکت کرده بود و به نوعی دخالت موثر در صحنه داشت.

یوونتوس و اتلتیکومادرید در مادرید به مصاف یکدیگر رفتند که تورینی ها با دو گل از حریف پیش افتادند اما این پایان کار نبود و شاگردان سیمئونه موفق شدند گل های خورده را جبران کنند. 

256 43

منبع: خبر آنلاین

4 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *