مدال‌های نقره و برنز قهرمانی جهان بر گردن میری

مدال‌های نقره و برنز قهرمانی جهان بر گردن میریبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در ادامه رقابت‌های وزنه‌برداری بزرگسالان جهان که به میزبانی شهر پاتایا در تایلند برگزار می‌شود، بعدازظهر امروز (دوشنبه) محمد زارعی و علی میری در  گروه A دسته 86 کیلوگرم به روی تخته رفتند و علی میری با کسب مدال برنز دو ضرب و مدال نقره مجموع به کار خود پایان داد.

در رقابت‌های یک ضرب، علی میری در حرکت اول موفق به مهار وزن 160 کیلوگرم و در دومین حرکت نیز وزنه 165 کیلوگرم را بالای سر برد. میری در حرکت سوم نیز با بالابردن وزنه 167 کیلوگرم در جایگاه پنجم قرار گرفت.

محمد زارعی دیگر نماینده کشورمان در این دسته نیز ابتدا وزنه 165 کیلوگرم را بالای سر برد، اما در مهار وزنه های 169و 170 کیلوگرم ناکام بود تا در حرکت یک ضرب در جایگاه نهم قرار گیرد.

اما در حرکات دو ضرب، علی میری ابتدا وزنه 202 کیلوگرم را بالای سر برد و در ادامه نیز موفق به مهار وزنه 207 کیلوگرم شد. میری اما در حرکت سوم خود نتوانست وزنه 210 کیلوگرم را مهار کند تا به مدال برنز حرکت دو ضرب دست پیدا کند. میری در مجموع نیز با 374 کیلوگرم به مدال نقره دست یافت. 

همچنین محمد زارعی در حرکات دو ضرب تنها موفق به مهار وزنه 196 کیلوگرم شد و نتوانست وزنه‌های 206 و 207 کیلوگرم را بالای سر ببرد تا در حرکات دو ضرب، دهم  و در مجموع در جایگاه نهم بایستد.

255 41

منبع: خبر آنلاین

2 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *