نشست مجلس خبرگان امروز درگیر چه مسایلی بود؟

نشست مجلس خبرگان امروز درگیر چه مسایلی بود؟احمد خاتمی افزود:​ دراین جلسه رئیس قوه قضاییه و چند تن از اعضای مجلس خبرگان رهبری سخنرانی کردند.
وی گفت: دراین جلسه حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در خصوص مسائل مختلف قوه قضاییه سخنرانی کرد و گفت بسیاری از پرونده هایی که از سال 89 منتظر تصمیم رئیس قوه قضاییه بود خوشبختانه رسیدگی شده است.
سخنگوی مجلس خبرگان رهبری افزود: رئیس قوه قضاییه ابراز خوشحالی کرد از اینکه بسیاری از پرونده های قصاص با گفتگو و صلح به آشتی طرفها منجر شده و این برای ما مطلوب است و در عرصه عفاف و حجاب نیز صحبت شد و در این جلسه اعضا بیان کردند که عفاف و حجاب را باید از ادارات و مسئولان شروع کرد و سه قوه بر این عرصه نظارت کنند.
حجت الاسلام خاتمی گفت: دیگر موضوع مورد بحث ، مسئله معیشت بود و مسئله فاصله زیاد بین حقوق ها ، یک میلیون تومانی و ده ها میلیون تومانی که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
وی درباره جلسه خبرگان در روز دوم که فردا چهارشنبه تشکیل می شود گفت: فردا هم نطق های قبل از دستور را داریم و اصلاح آیین نامه قانون انتخابات را به جاهایی خواهیم رساند و به عنوان مدعو حجت الاسلام طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه درباره نفوذ و ابعاد مختلف ان مانند سخن خواهد گفت .
بعد از جلسه فردا بیانیه هفتمین جلسه خبرگان رهبری قرائت می شود و در روز پنجشنبه هم زیارت مرقد امام (ره) و دیدار با مقام معظم رهبری را خواهیم داشت و از رهنمود های ایشان استفاده خواهیم کرد.

23231

منبع: خبر آنلاین

4 هفته ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *