قوانین عجیب روسیه: گربه چاق حق سوار شدن به هواپیما را ندارد

قوانین عجیب روسیه: گربه چاق حق سوار شدن به هواپیما را نداردبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از اسپوتنیک، نام حیوان خانگی ویکتور است، او با صاحبش از ریگا به ولادی وستوک حرکت می کردند که در بین مسیر، پرواز ترانزیتی از ریگا به مسکو برای رفتن به ولادی وستوک داشتند.

در فرودگاه ریگا یک مسافر با یک حیوان سوار هواپیما شد و با خیال راحت به پایتخت روسیه رسید. در کنترل دامپزشکی در فرودگاه شرمتییووا، مهر ورود در گذرنامه حیوان قرار داده شد، پس از آن مرد به کانتر رجیستری رفت.

به گفته میخائیل صاحب این گربه، یک کارمند فرودگاه چندین بار تمام وسایلش را اندازه گیری و وزن کرد، پس از آن گفت که گربه نیز باید روی وزنه قرار بگیرد. معلوم شد که این حیوان خانگی تا ده کیلوگرم خورده بوده است و به صاحبش اعلام کردند که این گربه فقط در قسمت بار چمدان می تواند برود.
این مرد سعی کرد تا به کارمند فرودگاه توضیح دهد که گربه زنده به ولادیووستوک نمی رسد، اما کارمند فرودگاه از پذیرفتن مسئولیت و نقض دستورالعمل ها خود داری کرد. سپس میخائیل صاحب گربه، از پرواز امتناع ورزد.
برای اینکه گربه ده کیلویی وارد هواپیما شود، این مرد تصمیم گرفت حیوان مشابهی را با وزن کمتری پیدا کند. گربه ای که معیارهای هواپیمایی را رعایت می کرد، حیوان دیگری تبدیل به گربه میخائیل شد. در نتیجه، میخائیل و گربه وی ویکتور کارت پرواز خود را دریافت کردند و با خیال راحت به ولادی وستوک رفتند.

23231

منبع: خبر آنلاین

4 هفته ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *