متهم به قتل:من کیوان را نکشتم، داشتیم با هم صحبت می کردیم که مردی نقابدار وارد خانه شد و او را کشت

متهم به قتل:من کیوان را نکشتم، داشتیم با هم صحبت می کردیم که مردی نقابدار وارد خانه شد و او را کشتپلیس به تحقیق پرداخت و دریافت قربانی آخرین بار با یکی از دوستانش به نام میلاد قرار ملاقات داشته است.

میلاد ۳۵ ساله که معلم اخراجی بود تحت بازجویی قرار گرفت و به قتل اعتراف کرد.

وی گفت: من دبیر بودم اما به خاطر اعتیادم بیکار شدم . همسرم رهایم کرده بود و شرایط روحی بدی داشتم تا این که کیوان که دوست صمیمی ام بود از من خواست با هم در یک کار مشارکت کنیم و بار دیگر زندگی ام را سروسامان دهم. من برای صحبت کردن با کیوان به خانه او رفته بودم اما او یک باره از تصمیم اش منصرف شد و گفت نمی خواهد با من شراکت کند. من که آن روز شیشه کشیده بودم و حالت طبیعی نداشتم عصبانی شدم و در اوج خشم میخی را که روی میز بود در گلوی کیوان فرو کردم .

به دنبال اعتراف های مرد خشن و بازسازی صحنه جرم،وی دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کرد. در ابتدای جلسه اولیای دم برای وی حکم قصاص خواستند . وقتی میلاد در جایگاه ویژه ایستاد اتهام قتل را منکر شد و ادعای عجیبی را مطرح کرد. وی گفت: من دوستم را نکشتم .میخی را که روی میز بود دیدم اما من آن را در گلوی مقتول فرو نکردم .من و کیوان در حال صحبت کردن درباره شراکت بودیم که یک مرد ناشناس که صورتش را پوشانده بود وارد خانه کیوان شد. مرد ناشناس با کیوان درگیر شد و من از ترس فرار کردم و به اتاق خواب رفتم اما وقتی از اتاق بیرون آمدم متوجه شدم کیوان کشته شده است .

در پایان جلسه، قضات وارد شور شدند تا درباره این پرونده حکم صادر کنند.

17302

منبع: خبر آنلاین

2 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *